منو
سبد خرید

ماده گرگ ها

ماده گرگ ها
ماده گرگ ها
300,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 112987 - 59/5
  • وزن: 0.30kg

ماده گرگ ها

نویسنده: پی یر بوالو - توماس نارسه ژاک
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در سال‌های آغازین جنگ جهانی دوم که فرانسه مغلوب ارتش آلمان شد، بسیاری از رزمندگان بی آنکه فرصت دفاع داشته باشند، به اسارات گرفته شده‌اند. برنارد و ژروه دو تن از این اسیران جنگی هستند که با فرار از اردوگاه، شبانه خودشان را به قطاری باری به شهر لیون می‌رسانند. این شهر هم در اشغال نازی‌هاست و مقررات منع عبور و مرور و خاموشی شبانه در آن به اجرا درمی‌آید.

در چنین اوضاع و احوالی است که این دو اسیر فراری در شبی ظلمانی از قطاری باری و در میان ریل‌ها قبل از رسیدن به ایستگاه لیون از واگن بیرون می‌پرند.

این کتاب با دیگر کتاب های این ژانر در جهان کتاب متفاوت است و با موقعیت آن بیشتر می توانید همانند سازی کنید. پس لذت خواندن آن را  از دست ندهید.

در این کتاب، محیط داستان، فرانسة تحت اشغال در سال‌های نخست جنگ جهانی دوم است. فرانسه مغلوب ارتش آلمان شده و بسیاری از رزمندگان بی‌آن که فرصت دفاع داشته باشند به اسارت گرفته شده‌اند. دو تن از این اسیران با فرار از اردوگاه‌، شبانه خود را با قطار باری به شهر لیون می‌رسانند. این شهر هم در اشغال است و مقررات منع عبور و مرور و خاموشی شبانه در آن اجرا می‌شود. در چنین اوضاع و احوالی است که این دو اسیر فراری، در شبی ظلمانی، از قطار باری و در میان ریل‌ها، قبل از رسیدن به ایستگاه لیون، از واگن بیرون می‌پرند… و ادامه داستان و ماجراهای این دو سرباز را باید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب