کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
ماجراهای جاودان در فلسفه

ماجراهای جاودان در فلسفه

نویسنده: دانالی توماس
مترجم: احمد شهسا
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 490
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 ~ 1389 - دوره چاپ: 11 ~ 10

 

مروری بر کتاب

این کتاب زندگی دراماتیک و پرماجرای بزرگترین دانشمندان جهان را در مدتی قریب به دوهزارو پانصد سال از مقابل نظر خواننده می‌گذراند و معلوم می‌دارد که چگونه عقیده تازه‌ای پدید آمده، افق‌های فکری جدیدی گشوده شده، اشتباهات عظیم اصلاح گردیده و سرانجام آدمی به پیروزی‌های شگرف نائل آمده است .

ماجراهای‌ فلسفی‌ که‌ این‌ کتاب‌ شرح‌ آن‌ها را به‌ عهده‌ گرفته‌ است‌ از همه سرگذشت‌های‌ دل‌انگیز جذاب‌تر و خواندنی‌ترند، زیرا هیچ‌ سیر و سیاحتی‌ پرشورتر از صعود به‌ قله‌ حکمت‌ و دانش‌ نیست‌. این‌ کتاب‌ کسانی‌ را که‌ ذهنی‌ روشن‌ و قلبی‌ مشتاِ دارند به‌ تماشای‌ بزرگ‌ترین‌ و جذاب‌ترین‌ درام‌ روحی‌ جهان‌ می‌خواند و زندگی‌ دراماتیک‌ و شورانگیز بزرگ‌ترین‌ اندیشمندان‌ را از مقابل‌ نظرشان‌ می‌گذراند.

بدون شک هیچ چیز خواندنی تر از سرگذشت بزرگان نیست به ویژه بزرگانی که آثار مستقیم و غیر مستقیم آن بر زندگانی زندگان مشهود است. بزرگان علم و فلسفه از جمله افرادی هستند که یادآوری لحظات زندگانی آنها می تواند برای ما زندگان عبرت آموز باشد. از دانشمندان علم و فلسفه باید آموخت چه از نوشته هایشان و چه از زندگانی اشان . 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ماجراهای جاودان در فلسفه

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 113006- 110/7
  • موجودی: در انبار
  • 330,000ریال
  • 290,000ریال

برچسب ها: دانالی توماس, احمد شهسا, فلسفه غرب, داستان های فلسفی, داستان های تاریخی, تاریخ فلسفه, کتاب ماجراهای جاودان در فلسفه