كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مائده های زمینی و مائده های تازه

مائده های زمینی و مائده های تازه

نویسنده: آندره ژید
مترجم: مهستی بحرینی
ناشر: نیلوفر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 276
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

کتاب مائده های زمینی زاده شور و اضطراب جوانی آندره ژید است. ژید در این کتاب در جستجوی شادی و نشاط و لذات و نعماتی است که در همین جهان دست می دهد. همه جا زیبائیهای جهان را بیانی شورانگیز و شاعرانه می ستاید و از مائده های زمینی چون غذا و لباس و حوری و خواب و بیداری و کار و استراحت سخن می گویند.

وی معتقد بود که مهم ترین اصل برای هر کسی آن است که به رغم همۀ ابهامات و چندگانگی هایی که در درون خود سراغ دارد، با خویشتن خویش صادق باشد. سرتاسر مائده های زمینی گواه این مدّعاست. او هرگز در پی آن نبود که مریدان و پیروانی برای خود گرد آورد و به صراحت گفته است: «کتابم را به دور افکن… گمان مبر که کسی دیگر بر حقیقت «تو» دست یابد…» به خود بگو که این تنها یکی از هزاران نگرش ممکن در رویارویی با زندگی است. نگرش خود را بجوی.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مائده های زمینی و مائده های تازه

  • ناشر: نیلوفر
  • کد کتاب: 78025 - 63/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: آندره ژید, مهستی بحرینی, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب مائده های زمینی و مائده های تازه