كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
لنا

لنا

نویسنده: کته رشایس
مترجم: روشنک داریوش
ناشر: دیگر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 330
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

آسمان شیری رنگ بود و تکه های نازک ابر دیده می شود. کشت زمستانی مزارع از زمین آغشته به برف آب شده و باران بهاری که به سیاهی می زد، سبز بیرون زده بود. شاید پدر برنی امروز به منزل آمده باشد.

آن وقت می توانم با برنی از مزارع به جنگل بروم و بعد تا غار کنار نهر برویم. دیدم که در خانه باز بود. قسمت آخر راه را دویدم. چشم ام که به داخل آشپزخانه افتاد، فهمیدم که پدر برنی نیست. قلاب لباس کنار در خالی بود. وقتی پدر برنی منزل بود، پالتویش همیشه آن جا آویزان بود. مأیوس در آستانه ی در نشستم. خوک در آغل خرناس می کشید و صدای قد قد مرغ ها را می شنیدم. برنی به حیوانات غذا می داد.

مادرش وقت این کار را نداشت، تمام روز را در کارخانه ی پارچه بافی کار می کرد. وقتی همه که کارخانه سفارش کافی نداشت دوباره همه ی زن های کارگر ار اخراج می کرد، مادر برنی هم در منزل پیدای اش نمی شد. آن وقت به مادرم یا عمه شتفی کمک می کرد یا در ملک گروبر مشغول می شد. گاهی شب ها هم منزل نبود و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

لنا

  • ناشر: دیگر
  • کد کتاب: 93470 - 38/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: کته رشایس, روشنک داریوش, داستان های آلمانی, کتاب لنا