كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
لحظه اکنون : فرصت بیشتر برای زندگی

لحظه اکنون

نویسنده: استفان رت شافن
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: اوحدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

فرصت بیشتر برای زندگی

برای اغلب ما، زمان همان زمان ساعتی است. همان چیزی است که شصت ثانیه‌اش یک دقیقه می‌شود، شصت دقیقه‌اش یک ساعت و بیست و چهار ساعتش یک شبانه‌ روز می‌شود.

اما اگر بتوانیم به زمان به شکل دیگری بیندیشیم، اگر بدانیم که حاوی بی‌شمار آهنگ است و می‌توانیم هرلحظه از زمان را تحت کنترل خود داشته باشیم، می‌توانیم زمان را در خدمت خود بگیریم و با انجام این کار شادی و سلامتی را به زندگی خود راه می‌دهیم، آنهم به اندازه‌ای که اغلب ما حتی تصورش را نمی‌توانیم بکنیم.

«دکتر رت شافن» در این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه برای آگاه شدن از زمان مهارت‌ها و نگرش‌های جدید پیدا کنید و در هر زمان تنها به یک چیز فکر کنید، بیاموزید که آرام بگیرید، متوجه باشید و در لحظه اکنون زندگی کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

لحظه اکنون : فرصت بیشتر برای زندگی

  • ناشر: اوحدی
  • کد کتاب: 102754- 45/5
  • موجودی: در انبار
  • 340,000ریال
  • 250,000ریال

برچسب ها: استفان رت شافن, مهدی قراچه داغی, روانشناسی موفقیت, روانشناسی عرفانی, موفقیت, شادی, راه و رسم زندگی, کتاب لحظه اکنون : فرصت بیشتر برای زندگی