كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
لایم لایت ؛ داستانی بر اساس آخرین فیلم چارلی چاپلین

لایم لایت

نویسنده: چارلی چاپلین
مترجم: رضا سید حسینی
ناشر: آرمان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 186
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 -دوره چاپ : 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

روشنی های صحنه

آخرین فیلم آمریکایی چاپلین : لایم لایت - ۱۹۵۲

این فیلم در مورد تالار های موسیقی بود که چاپلین کودکی خود را در آن ها گذرانده بود. ماجرای این فیلم داستان تلخ و شیرین یک مجری صحنه پا به سن گذاشته است. لایم لایت ، فیلمی طولانی ، کند ، و از نظر سینمایی کهنه بود اما این فیلم بهترین نمونه گرایش چاپلین به منزلت و شایستگی های طبیعت انسانی است ، که انسان در قرن بیستم از هیچ کوششی برای نابود کردنش فرو گذار نکرده است.

در همین سال ، چاپلین و خانواده اش به لندن دعوت شدند تا در نمایش لایم لایت در دربار انگلستان حضور یابند. در همان شروع سفر چاپلین فهمید که ویزای او برای برگشت به امریکا لغو شده است و به این ترتیب ، با این کار یکی از گرانترین و محبوب ترین ستارگان سینمای آمریکا از کشور طرد شد. بعد از آن ف چاپلین در انگلستان اقامت کرد و بعد به سوییس رفت .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

لایم لایت ؛ داستانی بر اساس آخرین فیلم چارلی چاپلین

  • ناشر: آرمان
  • کد کتاب: 91387 - 102/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: چارلی چاپلین, رضا سید حسینی, سینمای امریکا, داستان های امریکایی, سینما, سینمای هالیوود, کتاب لایم لایت ؛ داستانی بر اساس آخرین فیلم چارلی چاپلین