منو
سبد خرید

قوانین زندگی

قوانین زندگی
-20 %
قوانین زندگی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 106306 - 18/7
  • وزن: 0.30kg
120,000 ریال
150,000 ریال

قوانین زندگی

نویسنده: باربارا دی آنجلس
مترجم: عالیه حسینی
ناشر: فراگفت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 109
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ:

 

 

مروری بر کتاب

آیا از بازی کردن خسته شده‌اید؟ آیا برای آغاز کردن رابطه‌ای درست و سالم، آمادگی دارید؟ تنها هدیه‌ای که قوانین قدیمی برایتان به ارمغان خواهند آورد «ازدواج نادرست» خواهد بود. قوانین‌تان را عوض کنید تا ازدواج درست را به سمت خود جذب کنید. آیا به راستی گمان می‌کنید می‌توانید با «بازی کردن»، همسر مناسب و عشق واقعی را در زندگی خود بیابید؟ هنگامی که عشق به بازی تبدیل می‌شود همه در آن بازنده خواهند شد.

آن چه زنان امروز به آن نیاز دارند ارتباط یا ازدواجی براساس دروغ و فریب کاری نیست. باربارا دی انجلس در این کتاب به شما خواهد آموخت: چگونه مردی برای خود بیابید که شما را برای آن چه هستید دوست داشته باشد؟ چگونه زندگی خود را با قوانین خراب نکنیم؟ شش ویژگی مهم شخصیتی که می‌بایست در شوهر آینده‌ی خود به دنبال آن باشید.

مردها به راستی از زن‌ها چه می‌خواهند؟ چه وقت می‌توانید از مردی انتظار تعهد بیشتر و جدی‌تری را داشته باشید؟ شما استحقاق آن را دارید که ازدواجی خوب و زندگی موفقی داشته باشید. چگونه از مرد نامناسب پرهیز کنیم؟ چگونه شوهر ایده آل را به سمت خود جذب کنیم؟ آیا آنان که شما را نصیحت می‌کنند، خود، ازدواج و زندگی موفقی دارند؟ نصیحت فقط به اندازه‌ی «نصیحت گر» ارزش دارد. آیا وقت آن نرسیده است به کسی گوش کنیم که خودش راه درست را پیموده باشد؟

فهرست

به حال و روز خود افسوس نخورید
شکرگزار باشید
در جهت جریان زندگی حرکت کنید
رها کنید
اجتماعی باشید
عشق بورزید
هدف و رویا داشته باشید
و ....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات