منو
سبد خرید

قلم سرنوشت

قلم سرنوشت
درحال حاضر موجود نمی باشد
قلم سرنوشت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 146050 - 71/4
  • وزن: 0.80kg
0 ریال

قلم سرنوشت

نویسنده: جعفر شهری
ناشر: معین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 584
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ یک صفحه کتاب چسب خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب

کتابی که پیش رو دارید آخرین اثر استاد جعفر شهری است این اثر گرچه خود کتابی مستقل است ولی در اصل تریلوژی جعفر شهری در داستان نویسیپس از دو رمان معروف شکر تلخ (شرح دوران کودکی) و گزنه (شرح دوران نوجوانی) و اینک قلم سرنوشت (شرح دوران میان سالی) نویسنده است.

شهری در این کتاب هر آنچه در ذهن داشت بیرون ریخت و به روی کاغذ آورد و در واقع « کلنگ اندیشه به مغز زد» و آینه ای پیش روی ما نهاد تا عادات و رفتار اجتماع خود را در آن ببینیم و با بیان زشتی ها و نشان دادن پلیدی های اجتماع زیبایی و انسانیت را بشناسیم و فضایل از یاد رفته و گناهانی را که در خفا انجام می پذیرد به یاد آوریم.

سه رمان از رمان‌های او یعنی شکر تلخ، گزنه و قلم سرنوشت را باید سه‌گانه‌ای دانست که اولی مربوط به دوران کودکی نویسنده و رنج‌های مادر وی، دومی شرح دوران نوجوانی و سومی مربوط به دوران میان‌سالی اوست. کتاب‌های حاجی در فرنگ(در دوجلد) و حاجی دوباره نیز سفرنامه مولف است به مکه و سپس اروپا که در آن خرافات دینی را به چالش می‌کشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات