کتاب قلمرو کنزوکی ؛ رابینسون کروزویی دیگر فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات نشر مرکز

قلمرو کنزوکی

نویسنده: مایکل مارهر بو
مترجم: مهدی وثوق
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 139
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

ترس و وحشت وجودم را در برگرفت .

روشنایی کشتی در تاریکی شب ناپدید شد و مرا یکه و تنها در اقیانوس بی کران پشت سرگذاشت . مطمئن شدم که آنقدر از من دورشده است که دیگر فریاد کمک خواهی ام به گوش کسی نخواهد رسید .

به فکر کوسه ها افتادم که در آبهای تاریک زیرپایم ، بوی مرا شنیده ، مرا پیدا کرده و به طرفم در حرکتند ، و می دانستم که دیگر امید نجاتی نیست ...

این داستان درباره پسری است به نام 'مایکل' که با پدر مادرش عازم سفری دریایی می‌شود. آن‌ها سگشان استلا را نیز با خود می‌برند. در یکی از شب‌های سرد زمستانی, حادثه‌ای در قایق روی می‌دهد که متعاقب آن استلا و مایکل از قایق به اقیانوس پرتاب می‌شوند و فردا صبح خود را در جزیره‌ای دور افتاده می‌بینند.

مایکل به زودی درمی‌یابد که پیرمردی به نام کنزوکی نیز در آن جزیره زندگی می‌کند و مایکل مدام از کمک‌ها و مهربانی‌های او بهره‌مند می‌شود. کنزوکی پزشکی است که در جریان جنگ دوم جهانی در ناوگان دریایی ارتش ژاپن خدمت می‌کرده است. تا این که در یکی از حملات بمب‌افکن‌های آمریکایی کشتی آنان غرق می‌شود و کنزوکی سر از این جزیره درمی‌آورد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قلمرو کنزوکی ؛ رابینسون کروزویی دیگر رمان نشر مرکز فروشگاه اینترنتی آی کتاب : Persianbook آی کتاب

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 76135 - 37/5
  • موجودی: در انبار
  • 14,000ریال
  • 12,000ریال

برچسب ها: مایکل مارهر بو, مهدی وثوق, داستان های نوجوان, داستان های انگلیسی, داستان های امریکایی, کتاب قلمرو کنزوکی ؛ رابینسون کروزویی دیگر