منو
سبد خرید

قلعه مالویل

قلعه مالویل
درحال حاضر موجود نمی باشد
قلعه مالویل
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 74328 - 204/2
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 26
0 ریال

قلعه مالویل

نویسنده: روبر مرل
مترجم: محمد قاضی
ناشر: نیلوفر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 582
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

امانوئل یکی از زمین داران بزرگ روستایی در کشور فرانسه است . روزی او به همراه تعدادی از دوستان و خدمتکاران خود در سرداب در حال شراب گیری است که ناگهان صدای انفجار شدیدی بلند شده و گرمای بسیار زیادی آنها را احاطه می کند .

بعد از عادی شدن اوضاع ، آنها از سرداب خارج می شوند و متوجه می شوند که در اثر انفجار چیزی شبیه به بمب ،دنیا نابود شده و تنها مکان ها و انسان های محدودی باقی مانده اند . داستان با این ماجرا شروع می شود .

بشر با تمام اطلاعات امروز در حالی که تمامی امکانات امروز از او گرفته شده چگونه به بقا ادامه خواهد داد ؟ چگونه احتیاجات جسمانی و روحانی خود را مرتفع می کند ؟ چه تصمیمی خواهد گرفت و دنیا به چه سمتی خواهد رفت ؟

...این تصویر عینا در ذهن من مانده است. چون آن پسربچه که روی تخت‌خواب دراز کشیده منم و عمو هم که بر آستانه در ایستاده است منم. آن وقت عمو ساموئل تقریبا با 1 سال اختلاف سن و سال حالای مرا داشت و همه بر این گفته متفقند که من به او بسیار شبیهم. و در ابن صحنه که حرف بسیار کم رد و بدل شده است به نظرم می‌آید که پسربچه را که خودم بودم رو به رو با مردی می‌بینم که حالا شده‌ام.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات