كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قلعه حیوانات

قلعه حیوانات

نویسنده: جورج اورول
مترجم: حمیدرضا بلوچ
ناشر: مجید - به سخن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 128
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 13

 

مروری بر کتاب


شب هنگام ، آقای جونز، مالک مزرعه مانر، در مرغدانی را قفل کرد ولی آنقدر مست بود که یادش رفت سواخی بالای آن را هم ببندد .

همراه با حلقه نور فانوسش که رقص کنان به این طرف و آن طرف تاب می خورد تلوتلوخوران ، طول حیاط را طی کرد و کفش هایش را پشت در از پا درآورد و آخرین لیوان آبجو را از بشکه ای که توی آبدارخانه بود پر کرد و سرکشید و به سمت تختخواب رفت و در کنار خانم جونز که در حال خروپف بود خوابید …

قلعه حیوانات، داستانی در مورد حیوانات است که با توجه به انقلاب روسیه و بهره‌برداری جوزف استالین از قدرت نوشته‌شد‌ه‌است. هر کدام از حیوانات داستان مظهر شخصیتی شناخته‌شده در دنیای واقعی هستند.
در اول داستان، گروهی از حیوانات مزرعه، صاحبان خود را که با آنها بدرفتاری کرده‌اند بیرون‌ می‌کنند و یک جامعه‌ی جدید با توجه به تساوی حیوانات ایجاد‌ می‌کنند؛ولی در پایان داستان این پیام به مخاطب منتقل‌ می‌شود که ایجاد جامعه‌ای بدون تفاوت‌های طبقاتی غیرممکن است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قلعه حیوانات

  • ناشر: مجید
  • کد کتاب: 87562
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: جورج اورول, حمیدرضا بلوچ, داستان های انگلیسی, داستان های کلاسیک, کتاب قلعه حیوانات, مزرعه حیوانات