دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

قطعاتی برای دو گیتار

قطعاتی برای دو گیتار

نویسنده: حمید میگلی
ناشر: پارت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 63
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب حاضر یکی از آثار آقای حمید میگلی هنرمند و موسیقیدان برجسته گیتار می باشد که سالها در زمینه نوازندگی و تعلیم فعالیت داشته و اساتید برجسته ایران همچون استاد افراسیابی و هنرمندان بنام خارجی از جمله پاکودولوسیا، خوزه لوئیس پوستیگو و مورائیتو و ویسنته آمیگو که همگی از اساتید برجسته و معروف دنیا هستند بهره  مند گشته مضافا اینکه ایشان هنرمند بی ادعا و خیلی علاقمند به اشاعه هنر خود بوده و با آنکه مقیم خارج بوده به میهن خود عشق می ورزد و مایل است آنچه از اساتید بین المللی کسب نموده به هنرجویان ایرانی متنقل نموده لذا آموخته های خود را در کتب متعدد با اجرای آنها منتشر و در اختیار علاقمندان قرار داده تا مقبول هنرجویان قرار گیرد.

هدف این کتاب که شامل، مجموعه قطعات دوئت گیتار کلاسیک می باشد، انتقال آموخته های نویسنده از اساتید بین المللی به هنرجویان ایرانی با توجه به هرج و مرج موجود در انتشار کتب موسیقی به خصوص گیتار می باشد، لذا انتشار کتب موثر و مبتنی بر اصول علمی و بین المللی ضروری خواهد بود. از دیگر آثارحمید میگلی  می توان به کتاب قطعات گیتار کلاسیک و کتاب گیتار فلامینکو اشاره کرد . ضمنا در حالیکه در انتشار کتب موسیقی بویژه آموزش گیتار یک نوع هرج و مرج مشاهده می گردد بطوریکه سره از ناسره مشخص نمی باشد. لذا انتشار کتب موثر مبتنی بر اصول علمی و بین المللی ضروری می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات