کتاب قطار سرعت به سوی ثروت فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب مدیریت - اقتصاد و بازرگانی انتشارات نسل نو اندیش

قطار سرعت به سوی ثروت

نویسنده: دارن هاردی
مترجم: گیتی شهیدی - سعید گل محمدی
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب 

از چرخ و فلک پیاده و سوار قطار پر سرعت ثروت ساز شوید

وقتی از شرایط فعلی بیرون بیایید، به آینه دقی تبدیل می شوید که بازتابی است از واقعیت زندگی شان. می دانند باید همان کاری را بکنند که شما می کنید، ولی می ترسند و انتخاب شما بزدلی شان را تابلو می کند. برای شان راحت تر است عوض این که به شما ملحق شوند، مسخره تان کنند یا زور بزنند کاری را که می کنید، احمقانه، پرخطر و محتمل به شکست نشان دهند تا تسلیم شوید، برگردید به گروه و آن آینه را بشکنید.

وقتی فعالیت موفق خودتان را راه اندازی می کنید، کنترل کامل زندگی تان به عهده می گیرید. در این وضعیت، شما حاکم سرنوشت خود می شوید. به این ترتیب؛ هنگام انجام دادن کارهایی که می توانید انجام دهید، برخوردار شدن از آن چه می توانید داشته باشید یا زندگی کردن به شیوه ای که خواستار آن هستید؛ همه ی محدودیت ها را از بین می برید. با راه اندازی فعالیتی موفق، در حقیقت، دری را به سوی دنیایی از فرصت ها و احتمالات به روی خود باز می کنید که بیشتر مردم فقط می توانند رویای آن را در سر بپرورانند.

اگر می خواهید کارمندان مجانی استخدام کنید. اگر کالاهایتان در انبار انباشته شده و خاک می خورد. حتما این کتاب را بخرید: اما آن را نخوانید، بلکه بجوید و ببلعید. 66 درصد شرکت ها نمی دانند چرا شکست می خورند؟ بیشتر مدیران شرکت ها نمی دانند چه کسانی را برای همکاری استخدام کنند؟ بیشتر افراد می ترسند کسب و کاری را شروع کنند تا به درآمد برسند. قصد دارید کاری را شروع کنید و نمی دانید چطور و از کجا؟ دارن هم مانند شما انسان است.

اول با ترس، اضطراب و بدون این که بداند چه کاری باید انجام دهد، شروع کرد. او هیچ تجربه ای نداشت و کسی به او آموزش نداده بود. بیشتر اوقات اشتباه می کرد و همین اشتباهات به او راه درست انجام دادن کارها و رسیدن به موفقیت را نشان داد. او با آزمون و خطا به موفقیت رسید؛ اما این کتاب را نوشت تا شما را از همه درد و رنج های غیرضروری نجات دهد و میزان موفقیت شما را افزایش داده و کاری کند که از همان ابتدا درست عمل کنید. به قطار ثروت ساز خوش آمدید... سوار قطار ثروت ساز شوید و با بهترین ها به سرزمین آرزوها سفر کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قطار سرعت به سوی ثروت

  • 309,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: دارن هاردی, گیتی شهیدی, سعید گل محمدی, مدیریت مالی, ثروت, مدیریت اقتصادی, پول, کتاب قطار سرعت به سوی ثروت