كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قصه های فیلسوف

قصه های فیلسوف

نویسنده: میشل پیکمال
مترجم: مهدی ضرغامیان
ناشر: آفرینگان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 129
اندازه کتاب: پالتوئی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

این کتاب شامل حکایت‌هایی است که از فرهنگ‌ها و سرزمین‌های مختلف جهان انتخاب شده و به نحوی آغازی پرنشاط برای خواندن و آموختن فلسفه است .

سوفیوس فیلسوف در جزیره‌ای در سرزمین یونان به سر می‌برد . شاگردان او در مدرسه از او سؤال‌هایی می‌کنند و پیرمرد فرزانه با داستان‌هایی جذاب ودلنشین از آزادی ، رعایت قانون ، دوستی ، سرنوشت ، محیط زیست ، تفاوت بین آدم‌ها و . . . سخن می‌گوید : « بچه که بودم از مدرسه بیزار بودم ، پدرم معلم بود و مادرم به بچه‌های کوچک درس می‌داد . من در همه‌جا باید نفر اول می‌شدم و بهترین نمره‌ها را می‌آوردم .

در نظر پدر و مادرم هیچ چیز دیگری مهم نبود . انگار که زندگی مجموعه بی‌پایانی از درس‌ها بود . آنها که نگران آینده‌ام بودند نمی‌گذاشتند بازی کنم و من هم همه سال‌های نوجوانی‌ام را به تماشای بازی دوستان و رفقایم با همدیگر از پنجره‌ها می‌گذراندم . اما من یا درس‌های ریاضی‌ام را دوره می‌کردم یا سر نسخه‌های کتاب لاتین عزا گرفته بودم . »

این بچه به همین منوال می‌ماند تا هنگام شب استاد عجیب و غریبی به نام سوفیوس را ملاقات می‌کند و . . . . 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قصه های فیلسوف

  • ناشر: آفرینگان
  • کد کتاب: 102813 - 102/2
  • موجودی: در انبار
  • 80,000ریال
  • 65,000ریال

برچسب ها: میشل پیکمال, مهدی ضرغامیان, فلسفه برای کودکان, داستان های فلسفی, داستان های کودک, گودکانه, کتاب قصه های فیلسوف