منو
سبد خرید

قصه درمانی ؛ نقش قصه در تغییر زندگی و شخصیت

قصه درمانی ؛ نقش قصه در تغییر زندگی و شخصیت
-17 %
قصه درمانی ؛ نقش قصه در تغییر زندگی و شخصیت
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143973 - 93/5
  • وزن: 0.40kg
455,000 ریال
550,000 ریال

قصه درمانی 

نویسنده:  میلتون اریکسون
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 271
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

نقش قصه در تغییر زندگی و شخصیت

در روان شناسی قصه را خوانده، شنیده یا تجربه کرده ایم که این پدید اثر عمیقی در خودآگاه و ناخودآگاه انسان می گذارد، در ادیان و کتب آسمانی نیز از قصه بسیار استفاده شده است.

از کودکی، ما دنیا را با قصه گویی پدران و مادران خود آغاز می کنیم و با آن انس و الفت خاص داریم. قصّه مجموعه ای از حواس ما را به کار می گیرد. از فواید این کتاب هنر متقاعد کردن است که در قصه پردازی نویسنده آن را به شیوه زیبا و موثری می بینیم. ناخودآگاه خود را باور کنید و با آن در تماس باشید.

کتاب حاضر به عنوان یکی از آثار ارزنده ای است که در خلاقیت و نوآوری بسیار موثر است. قصه و قصه درمانی ابزار بسیار نیرومندی در روابط انسانی، روان درمانی، آموزش و پرورش، خانواده، هنر، سازمان و مدیریت و به طور کلی زندگی است و به بیانی زندگی قصه و قصه زندگی است. 

میلتون اریکسون به خاطر باور و اعتماد عمیق به ناخودآگاه انسان و گنجینه های سرشار در آن وارتباط با ناخودآگاهش می توانست از قصه و سایر روش ها، معجزه گونه استفاده کند و جای خوشحالی است که بندلر، گریندر و دیلت، دانشمندان ان ال پی الگوی موفقیت میلتون اریکسون را کشف کرده نظریه هماهنگی، هدایت مؤثر و شرایط موجود و شرایط مطلوب و منابع را در زندگی، روان درمانی و تدریس کشف کرده اند و اینها از نظر روانی ابزار اصلی قصه هستند. قصه و قصه درمانی ابزار بسیار نیرومندی در روابط انسانی مدیریت و به طور کلی زندگی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات