كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قرون وسطای پسین

قرون وسطای پسین

نویسنده: جیمز آ. کوریک
مترجم: مهدی حقیقت خواه
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 144
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

مجموعه تاریخ جهان می کوشد چشم اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرصه کند. این مجموعه با ارائه زمینه های فرهنگی رخدادهای تاریخی ، خواننده را میخکوب خود می سازد.

« مجموعه تاریخ جهان» اندیشه های سیاسی فرهنگی و فلسفی تاثیر گذار را در گذر مشعل تمدن از بین النهرین و مصر باستان به یونان و روم اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن های جهانی تا روزگار ما پی می گیرد.

این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانند گان با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه همچنین در پی آگاه ساختن آن ها از این واقعیت است که زندگیشان بخشی از سر گذشت کلی انسان هاست.

هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خواننده ارائه می کند.

قرون وسطى از حدود سال پانصد میلادى با سقوط امپراتورى روم آغاز شد و تا حدود سال 1500، که رنسانس آغاز گردید،ادامه یافت.
این دوره به عصر فئودالیسم و عصر شوالیه‏گرى نیز معروف است. فئودالیسم نظام اقتصادى و سیاسى‏اى بود که‏بیش‏تر اروپا، به ویژه اروپاى غربى، طى این دوره در سیطره آن به سر مى‏برد؛ و شوالیه‏گرى راه و رسمى بود که سلحشوران‏زرهپوش و سواره، یا شوالیه‏ها، چه در میدان نبرد و چه خارج از آن، ظاهراً از آن پیروى مى‏کردند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قرون وسطای پسین

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 91527 - 95/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جیمز آ. کوریک, مهدی حقیقت خواه, تاریخ جهان, تاریخ اروپا, قرون وسطا, رنسانس, کتاب قرون وسطای پسین