قرآن و آخرین پیامبر

قرآن و آخرین پیامبر

نویسنده: آیت الله ناصر مکارم شیرازی
ناشر: دارالکتب اسلامیه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 341
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

چرا بعضی از شنیدن معجره وحشت دارند؟ حقیقت اعجاز چیست؟ چگونه قران معجزه جاویدان پیامبر اسلام (ص) است؟ این کتاب پیرامون این مسائل و دیگر مسائل مربوط به نبوت خاصه بحث می کند.

حضرت آیه الله العظمی مکارم شیرازی در سال ۱۳۰۵ هجری شمسی در شهر شیراز در میان یک خانواده مذهبی که به فضائل نفسانی و مکارم اخلاقی معروفند دیده به جهان گشود.

جدّ اعلای ایشان حاج محمّد باقر که از تجّار شیراز به شمار می رفت، در «سرای نو» شیراز به تجارت اشتغال داشت، لباسی شبیه لباس روحانیت می پوشید و پیوسته در مسجد «مولای» شیراز به جماعت حاضر می شد و مورد تکریم و احترام و اطمینان بود. جدّ ایشان مرحوم »حاج محمّد کریم« فرزند حاج محمّد باقر که او نیز عمامه ای بر سر داشت و در بازار در اثنای کار، کلاه پوستینی بر سر می گذاشت، در «سرای گمرک» شیراز و سپس در بازار وکیل به تجارت مشغول بود، همواره در مسجد «مولای» شیراز در نماز جماعت شرکت می کرد و از مرتبطین و نزدیکان مرحوم آیه اللّه العظمی حاج شیخ محمد جعفر محلاتی رحمه الله پدر مرحوم آیه اللّه العظمی حاج شیخ بهاءالدین محلاتی و مرحوم آیه االلّه حاج سیدمحمدجعفر طاهری رحمه الله به حساب می آمد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قرآن و آخرین پیامبر

  • 200,000ریال

برچسب ها: حضرت محمد (ص), آیت الله ناصر مکارم شیرازی, تاریخ اسلام, شیعه, اسلام, کتاب های نایاب, کتاب قرآن و آخرین پیامبر