منو
سبد خرید

قدیس سای بابا شیردی

قدیس سای بابا شیردی
درحال حاضر موجود نمی باشد
قدیس سای بابا شیردی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 82871 - 110/3
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 15
0 ریال

قدیس سای بابا شیردی

نویسنده: ساتیا پال روهلا
مترجم: حمیدرضا جعفری

ناشر: پیک ایران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 111
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب در رابطه با زندگی و معجزات «سای بابا شیردی» قدیس بزرگ است که در 28 سپتامبر 1835، در خانواده‌ای برهمن، در جنگلی در نزدیکی دهکده پاتری در ایالت حیدرآباد هند دیده به جهان گشود. سای بابا، پیروان تمام مذاهب، ادیان و فرقه‌های هند را حول محور قادر متعال به اتحاد و توحید دعوت می‌کرد و همواره مالکیت مطلق خداوند را متذکر می‌شد.

سای باباشیردی توسط مردم سراسر جهان مورد تقدس بود. او هیچ علاقه‌ای به چیزهای فناپذیر نداشت و تنها نگرانی وی درک و تحقق خویش بود. او دستورالعمل اخلاقی، عشق، بخشش، کمک به دیگران، خیرخواهی، قناعت، صلح درونی و سرسپردگی به پروردگار و گورو را آموخت. وی هیچ تمایزی مبتنی بر مذهب و قبیله نداشت. آموزش‌های سای بابا با عناصر و آئینی از هند و اسلام ترکیب شد: او نام Dwarakamayi را به مسجدی داد که در آن زندگی کرد و مراسم مسلمانان را ادا نمود، وی استفاده از کلمات و اشکال که ازهر دو سنت مشتق می‌شد را آموخت و در شیردی به خاک سپرده شد. 

به خود ایمان داشته باشید !  آنجا که ایمان است ، نسیم عشق می وزد ، آنجا که عشق است ، صلح حکمفرماست ، آنجا که صلح است ، خدا هست و آنجا که خدا هست خوشی و سعادت برآن سایه افکنده است . 
 پس از ایمان ، اساس تجربه رحمت خداوند است . ایمان چون دم حیات بخش است .   زیستن در این جهان بدون ایمان حتی برای دقیقه ای نیزغیرممکن است ، برای ایمان ، حقیقت خود را دریابید . برای دریافتن حقیقت خود ، با ذکرهمیشگی نام خدا ، با خود برتر که بخشی از آن هستید ، یکی شوید .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات