كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قدرت

قدرت

نویسنده: راندا برن
مترجم: نفیسه معتکف
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 248
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 14

 

مروری بر کتاب

تو از همان لحظه‌ای که زاده شده‌ای، همیشه دچار نوعی احساس بوده‌ای. هر فرد دیگر هم همین‌طور است. تو در هنگام خواب می‌توانی افکار آگاهانه‌ات را متوقف کنی. اما هرگز نمی‌توانی احساست را متوقف کنی، چون زنده بودن یعنی احساس کردن زندگی. تو طبیعتاً موجودی با احساسی هستی و اینکه هر قسمتی از بدن انسان طوری خلق شده است که بتواند حیات را احساس کند، تصادفی نیست.

چگونگی احساس در هر لحظه مهم‌تر از هر چیز دیگری است، چون هر احساسی که هم‌اکنون داشته باشی، زندگی‌ات را خلق می‌کند.افکار و کلام تو، بدون احساساتت، به هیچ وجه در زندگی‌ات قدرتی ندارند. تو در طول روز دربارهٔ خیلی چیزها فکر می‌کنی که به جایی نمی‌رسد، چون بسیاری از افکارت باعث ایجاد احساسی قوی در تو نمی‌شود. آنچه احساس می‌کنی از اهمیت برخوردار است.

تصور کن افکار و کلامت حکم فضاپیما و احساساتت حکم سوخت را دارد. فضاپیما وسیله‌ای غیر متحرک است که بدون سوخت نمی‌تواند کار کند. در واقع، نیروی سوخت است که فضاپیما را از زمین بلند می‌کند. همین مسئله دربارهٔ افکار و کلام تو هم صادق است. افکار و کلام تو وسایل نقلیه‌ای هستند که بدون احساساتت نمی‌توانند کاری انجام دهند، چون احساساتت قدرت افکار و کلامت هستند!

در این کتاب روش های زندگی پربار نشان داده شده است.خیلی چیزها در مورد زندگی هست که باید بدانی و همه ی آنها مفید هستند.زندگی به مراتب از آنچه تصور می کنی راحت تر است.وقتی از شیوه ی عملکرد زندگی و قدرت نهفته در خودت سر در بیاوری؛ سحر و افسون زندگی را تمام عیار تجربه می کنی و سپس زندگی معرکه ای خواهی داشت

مقدر شده که به هر آن چه که دوست دارید، برسید. کار شما باید هیجان آور باشد و باید هر کاری را که دوست دارید، انجام دهید. روابط تان با خانواده و دوستان تان باید سرشار از شادی باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست خواهید یافت. قرار است همه رویاهای تان تحقق یابند! اگر می خواهید سفر کنید، باید سفر کنید. اگر دوست دارید کسب و کاری را راه بیاندازید، پس مقدر شده که چنین کنید. اگر مایلید قایق رانی یا زبان ایتالیایی را بیاموزید، این کار را خواهید کرد. اگر دوست دارید موسیقی دان، دانشمند، تاجر، مخترع، مجری، پدر یا مادر یا هر چیز دیگری شوید، مقدر شده که به خواسته تان برسید!»

هم اکنون بگذار که سحر زندگی ات آغاز شود.

فهرست

قدرت چیست؟
قدرت احساسات
فرکانس احساسات
قدرت و خلق
تو را دنبال می کند...
قدرت و پول
عشق و روابط
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قدرت

  • ناشر: لیوسا
  • کد کتاب: 80117
  • موجودی: در انبار
  • 460,000ریال
  • 413,000ریال

برچسب ها: راندا برن, نفیسه معتکف, روانشناسی موفقیت, تفکر نوین, عرفان غرب, کتاب قدرت