کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
قدرت پنهان در روابط زوج ها

قدرت پنهان در روابط زوج ها

نویسنده: رابرت جی لی
مترجم: پریچهر هیرادفر
ناشر: فراروان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 227
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

زبان رازگونه صمیمیت

کتاب حاضر به کوشش رابرت جی لی که دارای درجه دکترای روانشناسی از دانشگاه کمبریج ماساچوست امریکاست و هشت روانشناس و روان‌درمانگر زبده دیگر که از کشورهای مختلف جهان هستند نگاشته شده است.

مولفان کتاب با آوردن نمونه‌هایی به توصیف روش عملی درمان روابط زوج‌هایی پرداخته‌اند که در زندگی مشترک خود دچار مشکل بوده‌اند. روش همه این روان‌درمانگران گشتالت‌درمانی است که رویکردی مشهور در علم روانشناسی است.

یکی از عناصری که که گشتالت‌درمانی بر آن تاکید می‌کند رشد آگاهی انسان است. وقتی آگاهی ما رشد می‌کند تشخیص می‌دهیم مسئول هر اتفاقی که برایمان می‌افتد نیستیم، اما مسئولیت احساسات مربوط به آن، معنا و مفهومش و در نهایت مدیریت آن به عهده ماست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قدرت پنهان در روابط زوج ها

  • ناشر: فراروان
  • کد کتاب: 98831 - 95/2
  • موجودی: در انبار
  • 48,000ریال
  • 39,000ریال

برچسب ها: رابرت جی لی, پریچهر هیرادفر, روانشناسی خانواده, ازدواج, زناشویی, روانشناسی ارتباط, ارتباط زن و مرد, کتاب قدرت پنهان در روابط زوج ها