منو
سبد خرید

قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران ؛ مطالعه موردی فلسطین

قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران ؛ مطالعه موردی فلسطین
درحال حاضر موجود نمی باشد
قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران ؛ مطالعه موردی فلسطین
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 133852 - 106/3
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 10
0 ریال

قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران

نويسنده: جواد یوسفی
ناشر: دانشگاه امام صادق (ع)
زبان كتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه كتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مطالعه موردی فلسطین

جمهوری اسلامی ایران که بر پایه یک انقلاب دینی و بدون از خشونت به وجود آمد دارای ابعاد متعددی از قدرت از جمله قدرت نرم است. موضع­گیری رسمی ایران در قبال مسئله فلسطین و همچنین مشخص نمودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس حرکت نوینی را در خصوص مسئله فلسطین ایجاد نمود که این سیاق جدید با تمامی راه­کارهای گذشته که توسط دولت­ ها مورد پیگیری بود متفاوت بوده و این بار این ملت­ها بودند که هرساله در روز جهانی قدس خواستار احقاق حق ملت مظلوم فلسطین هستند.

در این کتاب به بررسی آن چیزی خواهیم پرداخته شده است که از آن به قدرت نرم یاد شده و نمونه­های عینی آن در خصوص جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سپس با توجه به تغییرات ایجاد شده در بین سال­های 1381 تا 1387 در فلسطین، این موضوع مورد پیگیری است که به چه میزان آن چیزی که قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران از آن می­شود در این تحولات که مختص موضوع فلسطین است تاثیر گذار بوده و تا چه حدی شعارها و اقدامات جمهوری اسلامی ایران در خصوص فلسطین و رژیم صهیونیستی الگوی اصلی اقدامات و تغییرات ملت فلسطین بوده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات