دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

قدرت شفابخشی میوه ها و سبزیجات

قدرت شفابخشی میوه ها و سبزیجات

نویسنده: سونیتا پانت باسال
مترجم: عفت حیدری
ناشر: دانیال شیر محمدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

نسخه های طبیعت برای بیماری های معمولی

کتاب حاضر، بر آن است تا خواص دارویی طبیعت را در اختیار خوانندگان بگذارد تا آن‌ ها بدانند کدام گیاه یا چاشنی در درمان بیماری‌ ها خاصیت دارند. مؤلف بیان می‌دارد که درصد مهمی از مردم ناراحتی‌ های قابل‌ پیشگیری دارند. خیلی از آن‌ ها به خاطر رعایت نکردن بهداشت و عادات تغذیه‌ ای خوب است. تغذیه بد باعث انواع مریضی‌ ها و بیماری‌ ها می‌شود.

یکی از علل عادات غذایی بد و ناراحتی‌ های حاصل از آن، دانش غلط و ناکافی و عدم توانایی برای تولید مواد غذایی خوب و مکمل‌ های مناسب یا بی‌ تفاوتی نسبت به مراقبت از خود می‌شود.مردم معمولا دچار سوء تفاهم شده و فکر می کنند که یک رژیم غذایی ضرورتا شامل استفاده از مواد غذایی گرانقیمت است. آنها فراموش می کنند که طبیعت مواد غذایی در اختیار ما می گذارد که هم مغذی بوده و هم می توان با هزینه ای کم آنها را خریداری کرد.

بدبختانه موقع استفاده از سبزیجات، موانعی وجود دارد. مردم اغلب تحت عقایدی در مورد مصرف غذا قرار می گیرند که هیچ پایه و اساس علمی ندارد. این نکته وقتی پیچیده تر می شود که مردم ماده غذایی خاصی را مصرف نمی کنند، به این علت که ارزش تغذیه ای آن را نمی دانند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات