كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قدرت روح ؛ کاربرد روان شناسی در سازندگی انسان ها

قدرت روح 

نويسنده: ابراهیم بنی احمد
ناشر : مولف
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 616
اندازه كتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 


کاربرد روان شناسی در سازندگی انسان ها

وجود امور خارق العاده امرى غیرقابل انکار است. هرچند خوارق عادت عموما در داشتن غایتى که همان اثبات امر غیرمعتاد و یا نفى امر معتاد است، با هم مشترکند. اما وجوه افتراقى، آنها را از جهت نوع غایت و برخوردارى از مقبولیت الهى و عدم آن از هم جدا مى کند. این تنوع موجود در خوارق عادت امرى است با پیشینه اى طولانى در مسیر زمان، که رغبت اهل اندیشه، خصوصاً متکلمین را نسبت به تحقیق درباره کیفیت و نحوه تحقق آنها جلب کرده است. معجزه به عنوان مهمترین و اصیل ترین امر خارق العاده، که روایتهاى تاریخى موثق وقوع آن را اثبات مى کند، یکى از این امور است. کرامت، سحر، جادو و امورى از قبیل «تله پاتى» و «هیپنوتیزم» از خوارق عادت محسوب مى شود.

...استقلال روح، به انسان قدرتی می‌دهد که می‌تواند بدون هرگونه قید و شرطی به کارهای مثبت و صحیح بپردازد. اگر این استقلال نباشد و تشویق و تنبیهی به میان نیاید، بعضی از افراد، شخصیت متزلزل و محبوسی در قفس‌ دارند. دریچه این قفس که باز شود، پرنده زندانی باترس و شتاب، راه گریز می‌جـــوید. شوخی به منزله دریچه این قفس است … اگر فارغ‌التحصیلان یک جامعه، صاحب شخصیت باشند، آن جامعه صاحب همه چیز خواهد شد.

کاربرد روان شناسی در سازندگی انسان ها وجود امور خارق العاده امرى غیرقابل انکار است. هرچند خوارق عادت عموما در داشتن غایتى که همان اثبات امر غیرمعتاد و یا نفى امر معتاد است، با هم مشترکند. اما وجوه افتراقى، آنها را از جهت نوع غایت و برخوردارى از مقبولیت الهى و عدم آن از هم جدا مى کند. این تنوع موجود در خوارق عادت امرى است با پیشینه اى طولانى در مسیر زمان، که رغبت اهل اندیشه، خصوصاً متکلمین را نسبت به تحقیق درباره کیفیت و نحوه تحقق آنها جلب کرده است. معجزه به عنوان مهمترین و اصیل ترین امر خارق العاده، که روایتهاى تاریخى موثق وقوع آن را اثبات مى کند، یکى از این امور است. کرامت، سحر، جادو و امورى از قبیل «تله پاتى» و «هیپنوتیزم» از خوارق عادت محسوب مى شود. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قدرت روح ؛ کاربرد روان شناسی در سازندگی انسان ها

  • ناشر: فردین
  • کد کتاب: 110697 - 108/2
  • موجودی: در انبار
  • 1,500,000ریال

برچسب ها: ابراهیم بنی احمد, قدرت روح, فراروانشناسی, روانکاوی, روانشناسی بالینی, روانشناسی اجتماعی, کتاب های نایاب, کتاب قدرت روح ؛ کاربرد روان شناسی در سازندگی انسان ها