کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
قدرت دریاها

قدرت دریاها

نویسنده: شاپور آرین نژاد
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 407
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1386 ~ 1370 - دوره چاپ: 3 ~ 1

 

مروری بر کتاب

اینجا پرسپولیس تخت جمشید است. هنوز به میلاد مسیح پانصد و بیست یکسال باقی مانده . بامداد یکروز تابستان چند ساعتی از ...

"رګن اڵدین آرین نژاد" متخلص به شاپور (متولد سال ۱۳۰۳) معروف‌ترین پاورقی‌نویس دههٔ ۳۰ شمسی.
او کارگر چاپخانه بود و با نثری احساساتی برای مجلات عامه‌پسند داستان‌های شورانگیز تاریخی- عشقی می‌نوشت. شاپور آرین نژاد همواره به نگارش داستانهای مسلسل، کوتاه، نوول، فانتازی، رپرتاژ و مقالات متنوع در جراید مشغول بود، و بعلت اشتیاق به نگارش، مشاغل اداری را رها و بطور حرفه ای به نویسندگی روی آورد.

کتاب ده مرد رشید این نویسنده بزرگ از شاهکارهای ادبی اوست که حقی عظیم بر گردن تاریخ باستان ایران دارد و در احیاء غرور ملی و افتخارات گذشته و نقاشی صفات و روحیات پارسیان قدیم سهم عمده و موثرو بسزایی داشته است.

قلم شیوا و ابتکار نویسنده در زنده کردن عظمت ایران کهن و آشنا ساختن نسل جوان با افتخارات گذشته تاریخی مطلبی است که از هر جهت شایسته تقدیر و تجلیل است .اغراق نمی‌باشد، سبک نوشتاری این نویسنده بزرگ بمشابه الکساندر دوما میباشد. از این نویسنده ده ها جلد کتاب وتعداد بیشماری نوول و داستانهای کوتاه از سال ۱۳۲۰ لغایت ۱۳۴۶ بچاپ رسیده است. 

آثارش عبارتند از:
"داستانهای واقعی به نام عشقها و خونها" (1334)، "فاتح"(1339)، "قیام اسماعیله"(1336)، "شعله ناکام" (1345)، "قهرمان دشت"، "شرف راهزن"، "دلیران شوش" (1338) در شرح جنگها و فتوحات خشاریارشاه و هنرنامی ها و رشادت سرداران و جنگجویان پارسی که بزرگترین ارتش تاریخ را تا قلب یونان پیش راندند، "ده مرد رشید" معروفترین اثر به رقابتهای سیاسی و عشقی پسران اردشیر دوم بر سر جانشینی او می پردازد، رمان دنباله دار"نسل شجاعان" رمان دنباله دار"نگهبانان تاج و تخت"،"هفت سردار نامی" (1386)، "فرزند سرنوشت" (1386)، "دلیران شوش"(1387)، ترجمه "بوسه عذرا"، "شبهای پاسارگاد" (1384)، "ده مرد رشید" (1386)، "سه مرد رشید" (1386)، "انتقام تیرداد"(1386)، "سایه آسیا" (1386)، "داتام روئین تن"(1361)، "قدرت دریاها"(1386) و "دلاوران میزگرد" (1386).

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قدرت دریاها

  • 300,000ریال
  • 255,000ریال

برچسب ها: شاپور آرین نژاد, داستان های فارسی, داستان های تاریخی, رمان تاریخی, کتاب قدرت دریاها