کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
قدرت انتخاب

قدرت انتخاب

نویسنده: گری زوکاو - لیندا فرانسیس
مترجم: فائزه بحرینی - مهناز مرادی
ناشر: آوین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 212
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

مردم روزانه صدها تصمیم کوچک و بزرگ می گیرند، درحالی که اکثر آنها فکر می کنند کنترل ناچیزی بر زندگی شان دارند.
این کتاب زندگی شما را با نشان دادن اینکه چگونه مسئولیت انتخاب هایتان را بپذیرید، تغییر می دهد و از این توهم که قربانی محیط پیرامونتان هستید رها می سازد.به این ترتیب یکی از مهمترین کارهایی که در زندگی با آن برخورد می کنید آغاز می شود.

انتخاب همان خلق است. هر انتخاب انسان برای او و دیگران تجربیاتی را به همراه دارد. در واقع تجربیات مختلف زندگی هر فرد وابسته به انتخاب‌های اوست. بیش‌تر مردم تصور می‌کنند حوادثی را که در زندگی برایشان رخ می‌دهد، نشان‌دهنده‌ی آن است که آن‌ها چه کسانی هستند، نه این که چه انتخاب‌هایی کرده‌اند. آن‌ها نمی‌دانند توانایی این را دارند که رویدادهای زندگی خود را شکل دهند و بنا به خواسته‌ی خویش تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنند.

وقتی انسان‌ها، رویدادهای زندگی را ناشی از انتخاب‌های خود بدانند، درباره‌ی حق یا ناحق و خوب یا بد بودن آن‌ها فکر می‌کنند و با برقراری رابطه‌ای میان انتخاب‌ها و رویدادها، تجربیات جدیدی خلق می‌کنند. نگارنده در کتاب حاضر با تاکید بر توانایی‌ها و استعدادهای موجود در هر انسانی به موضوع امکان و نیز لزوم قدرت انتخاب در امور زندگی انسان‌ها می‌پردازد و راه‌کارهایی را درباره‌ی انتخاب و چگونگی استفاده‌ی خردمندانه از آن در زندگی مطرح می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قدرت انتخاب

  • ناشر: آوین
  • کد کتاب: 112612 - 51/5
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 199,000ریال

برچسب ها: گری زوکاو, لیندا فرانسیس, فائزه بحرینی, مهناز مرادی, روانشناسی تحلیلی, انتخاب شخصی, روانشناسی اجتماعی, موفقیت, راه و رسم زندگی, کتاب قدرت انتخاب