دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

قدرت اراده

قدرت اراده

نویسنده: پل ژاگو
مترجم: کاظم عمادی
ناشر : معرفت

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 127
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1366 - دوره چاپ : 1

کیفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

دنيای خود را چگونه خلق كنيم

تفاوت افراد موفق و شکست‌خورده در اراده و پشتکار آن‌ها در رسیدن به مقصد است. گاهی اوقات دیالوگ‌هایی از یک فیلم، یک جمله در کتاب و صحبت‌های یک فرد در ذهن ماندگار می‌شود و در شخصیت انسان تغییر و تحول ایجاد می‌کند؛ تحولی که ایجاد انگیزه می‌کند و مردم را برای رسیدن به رویاهای‌شان تکان می‌دهد. کتاب قدرت اراده مجموعه‌ای از تجربه‌ها، تمرین‌ها و توصیه‌هایی است که انسان را به ایده‌آل‌هایش نزدیک‌تر می‌کند.

در اين‌ كتاب‌ روشِ پرورش‌ اراده‌ تشريح‌ مي‌شود تا اولاً بتوان‌ بر خود مسلط‌ شد، ثانياً چگونگي‌ تأثير از فاصله‌ يا راه‌ دور بر يك‌ يا چند شخص‌ فرا گرفته‌ شود، و بالاخره‌ (براي‌ كساني‌ كه‌ مايل‌ به‌ آزمايش‌ هستند) چگونگي‌ و نحوه‌ اجراي‌ روش‌هاي‌ تنظيم‌ ارادي‌ سرنوشت‌ روشن‌ شود.

درصورت استفاده از قدرت اراده : نيروها ، تواناييها و استعدادهاي نهفته بيدار خواهند شد و شما در خواهيد يافت كه بسيار بزرگتر از آن هستيد كه هميشه فكرمي كرده ايد .اگريك نفر حق رسيدن به موفقيت وخوشبختي راداشته باشد ، ديگران نيز اين حق رادارند ، زيرا همه همواره به كانون قدرت اراده متصل هستند .  

افرادي كه به اوج خود شكوفايي در زندگي رسيده اند كساني هستند كه هدفمند بوده اند .  روح الهي خود را احساس كنيد ، چراكه در آن جا ، اراده و هدف آن قدر به يكديگرنزديك هستند كه يقين مي كنيد هدف خود را يافته ايد .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات