كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
قانون عشق

قانون عشق

نویسنده: لورا اسکیول
مترجم: فریدون قاضی نژاد
ناشر: روشنگران و مطالعات زنان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 224
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 ~ 1381 - دوره چاپ: 2 ~ 1

 

مروری بر کتاب

« قانون عشق » دومین رمان ازلورااسکیول نویسنده وسینماگرمشهور مکزیکی است .کتاب حاضردر قالب یک داستان علمی - تخیلی ، به سوی انسان و جهان هستی از دیدگاه فلسفی می نگرد و زندگی شخصیت های داستان را در موقعیت های گوناگون و دوران های مختلف از زندگیشان که آمیزه ای از خوب و بد، زشت و زیبا ، ظالم و مظلوم ، مهربان و خشن است پی می گیرد .

.."عدم فعالیت یک نفر جهان را از کار می اندازد. ریتم جهان را می شکند. اگر یک روز ماه در مدارش ساکن شود، فاجعه رخ می دهد. اگر یک روز ابرها اعتصاب کنند و نبارند، خشکسالی گسترده ای بوجود می آید. خشکسالی موجب قحطی می شود و یک قحطی شدید پایان نژاد بشر است. وقفه هرچه بیشتر باشد، افسردگی بیشتر است و افسردگی اگر بیشتر باشد، ابعاد فاجعه گسترده تر است.

گاهی بنظر می رسد که شخصی دچار سکون شده است اما واقعا اینطور نیست؛ فقط دارد چیزها را دوباره درون خود مرتب می کند، که این عمل نهایتا اورا در هماهنگی با جهان قرار می دهد. مشکل واقعی وقتی بوجود می آید که توقف کامل روی دهد. برای نجات از این وضعیت باید به ندای باطنی مان گوش فرا دهیم. اما بعضی وقتها ذهن ما پر از افکار منفی است و اجازه نمی دهیم تا با خودمان ارتباط مستقیم برقرار کنیم. راه حل این مشکل هم پیمان معنوی است. این نوع هم پیمانی شامل این می شودکه خود را با انرژی "عشق ورزی" که جهان را احاطه کرده، سازگار کند. این کار از طریق آرام گرفتن و اجازه دادن به اینکه زندگی درون تمام سلول های بدن جریان یابد بدست می آید. بعد، عشق- دی ان ای جهانی- پیام تکوینی خود را، اصلش را و ماموریت محوله اش را به یاد می آورد.

لحظه ای که فرد بتواند این کار را انجام دهد، تمام وجودش انرژی جهانی رااستنشاق می کند و به یاد می آورد که تنها و بدون عشق نیست. فهمیدن عشق آسان نیست. معمولا مردم فکر می کنند که از طریق همخوابه خود آنرا می فهمند. اما عشقی که در زمان عشقبازی با شخصی تجربه می کنیم بازتاب کمرنگی از آنچه که واقعا عشق است، می باشد. همخوابه ما فقط واسطه ای است که از طریق او عشق الهی را دریافت کنیم. از طریق بوسیدن و آغوش کشیدن ، روح همه ی آرامش لازم را برای هم عهد شدن با خود را دریافت می کندو با عشق الهی رابطه برقرار می کند. این به معنای آن نیست که همخوابه ما فقط دارای آن عشق است و او تنها کسی نیست که می تواند آنرا به ما اعطا کند. عشق الهی نهایت ندارد. همه جا هست و کاملا درهر لحظه در دسترس است. 

کاش می فهمیدیم که باطنمان را می توانیم در سطوح دیگری به روی انرژی بگشائیم تا عشقی را که نیازمند آنیم بطور کمال و تمام دریافت کنیم. کاش می فهمیدیم که درست در همین لحظه با عشق احاطه شده ایم و علیرغم اینکه هیچ کس مارا نمی بوسد یا در آغوش نمی کشد، عشق در اطرافمان دوران می کند."

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قانون عشق

  • 200,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: لورا اسکیول, فریدون قاضی نژاد, داستان های مکزیکی, داستان های عرفانی, عشق, روانشناسی عشق, کتاب قانون عشق