کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
قاتل ساکن شماره ۲۱

قاتل ساکن شماره ۲۱

نویسنده: آ. استیمن
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب 

از سری مجموعه نقاب

رمان پلیسی جنایی «قاتل ساکن شماره ۲۱» یک رمان فرانسوی است که داستانش درباره قاتلی است که در یک پانسیون خانوادگی زندگی می‌کند و موجب بروز دلهره و اضطراب در زندگی سایر اعضای پانسیون می‌شود.

اعضای پانسیون متوجه حضور یک قاتل در میانشان می‌شوند و همه به یکدیگر مظنون می‌شوند اما هیچ کس نمی‌داند قاتل قطعی کیست. با کشیده شدن پای پلیس به معرکه و دستگیری و بازجویی از هر فرد که در پانسیون زندگی می‌کند، قتل‌هایی که رخ داده‌اند، با همان کیفیت ادامه پیدا می‌کنند و معما پیچیده‌تر می‌شود.

این رمان نوشته یکی از نویسندگان فرانسوی است که در کشور فرانسه نیز شناخته شده نیست. اما بکر بودن موضوع و پیچیدگی مقبول آن باعث شده تا عباس‌ آگاهی آن را برای ترجمه انتخاب کرده و به انتشارات جهان کتاب بسپارد تا در قالب کتاب‌های مجموعه نقاب به چاپ برسد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

قاتل ساکن شماره ۲۱

  • 170,000ریال
  • 155,000ریال

برچسب ها: آ. استیمن, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, نقاب, داستان های جنایی, کتاب قاتل ساکن شماره ۲۱