كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فهرست کتاب های کتابخانه اهدائی آقای سید محمد مشکوه به دانشگاه تهران ؛ پنج جلدی

کتابخانه اهدائی آقای سید محمد مشکوه به دانشگاه تهران

ناشر: دانشگاه تهران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 5305
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1338 

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب 
 

سید محمد مشکوه (تولد ۱۲۷۹ خورشیدی، بیرجند تا ۱۸ مهر ماه ۱۳۵۹ خورشیدی) استاد دانشگاه تهران، نسخه شناس و کتابشناسی ایرانی بود.

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به پاس سال‌ها خدمات علمی و فرهنگی وی، طی مراسم بزرگداشتی که در ۱۸ مرداد ماه ۱۳۸۹ هـ. ش برای وی برگزار کرد وی را به عنوان یکی از مفاخر ایران‌زمین معرفی کرد. از کارهای بسیار ارزشمند استاد مشکوه اهدا کتابخانه شخصی‌اش مشتمل بر ۱۳۲۱ عنوان نسخه خطی در ۱۳۲۸ هـ. ش به دانشگاه تهران است که با این کار نامش در زمره بنیانگذاران کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران ثبت شد.

استاد مشکوه در ۱۸ مهر ماه ۱۳۵۹ هـ. ش در لندن درگذشت، پیکرش به ایران انتقال یافت و در شهر قم در کنار قبر حضرت معصومه (ع) به خاک سپرده شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فهرست کتاب های کتابخانه اهدائی آقای سید محمد مشکوه به دانشگاه تهران ؛ پنج جلدی

  • 2,500,000ریال

برچسب ها: سید محمد مشکوه, کتابخانه, کتاب, نقد ادبی, مقالات ادبی, کتب خطی, کتاب در ایران, فهرست کتاب های کتابخانه اهدائی آقای سید محمد مشکوه به دانشگاه تهران