کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
فناوری اطلاعات و ارتباطات و مبانی سیستم های اطلاعاتی ؛ دو جلدی

فناوری اطلاعات و ارتباطات و مبانی سیستم های اطلاعاتی

نویسنده: سید ضیاءالدین قاضی زاده فرد
ناشر: دانشگاه امام حسین (ع)
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 811
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

حرف اول را در جهان امروز اطلاعات می‌زند. فناوری اطلاعات در جوامع مختلف بشری، به ویژه در کشورهای توسعه‌یافته، تفاوت‌های چشمگیری در تعاملات اجتماعی و اقتصادی بشر ایجاد کرده و روش‌های نوینی برای ثبت، نگهداری، انتقال و بهره‌گیری از اطلاعات پدید آورده است. در جلد دوم از مجموعة «فناوری اطلاعات و ارتباطات و مبانی سیستم‌های اطلاعاتی» به کاربردهای سیستم‌های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره و موضوعاتی چون جامعة اطلاعاتی، اینترنت، آموزش الکترونیکی، تجارت الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی، دولت الکترونیکی، حکومت الکترونیکی، و جنگ‌های اطلاعاتی مطرح شده است.

اطلاعات درون هر سیستم در هر لحظه از زمان دارای ساختاری است که دانش آن سیستم را تشکیل می دهد.این دانش به طور تدریجی و در طول زمان، از طریق جذب پاره های مختلف اطلاعاتی پدید می آید. اگر هر سیستمی، پیوسته از محیط پیرامون خود اطلاعات کسب کند، دانش آن، پیوسته در حال افزایش و گسترش بوده و از حالت بسیط و ساده، به حالت پیچیده تغییر می نماید.

رمز موفقیت نظام مدیریت در هر سازمانی این است که بتواند گام به گام پاره های اطلاعاتی جدید را با دانش پیشین سازمان پیوند دهد و مقدمات دریافت اطلاعات نوین را به کمک سیستم های اطلاعاتی مناسب فراهم سازد.

فهرست 

جلد اول: مبانی سیستم های اطلاعاتی

جلد دوم: کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات

• مقدمه ای بر اطلاعات، فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی
• نظری بر مباحث سیستم، نگرش سیستمی و تحلیل سیستم ها
• نظری بر نظریه های اطلاعات
• نظری بر مباحث مدیریت
• سیستم های اطلاعاتی و سیستم اطلاعات مدیریت
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فناوری اطلاعات و ارتباطات و مبانی سیستم های اطلاعاتی ؛ دو جلدی

  • 450,000ریال

برچسب ها: سید ضیاءالدین قاضی زاده فرد, تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات, تجزیه و تحلیل سیستم ها, مدیریت اطلاعات, کتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات و مبانی سیستم های اطلاعاتی