كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فلسفه نقادی کانت

فلسفه نقادی کانت

نویسنده: کریم مجتهدی
ناشر: هما - امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 122
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1390 ~ 1363 - دوره چاپ:  6 ~ 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

فلسفه نقادی کانت آئینه تمام نمایی از افکار ژرف و متعالی کانت فیلسوف آلمانی است؛ که به خامه دکتر کریم مجتهدی استاد فلسفه دانشگاه تهران نگارش یافته است.در این اثر که آمیزه ای از افکار شیوای اوست به شرح باز نموده شده است و نویسنده با روشی خردمندانه به تحلیل آن آراء پرداخته است.

در باب اصل معرفت و شناسائی که یکی از ارکان مهم تاریخ فلسفه در جهان غرب است؛ مولف عقاید کانت را به وضوح بیان داشته و کوشیده است آنچه در این زمینه ناگفته مانده؛ با بیانی ساده گفته آید.مساله عینیت و نفس و تعارضات عقل محض نظری درباره جهان و فلسفه اخلاق کانت؛ از جمله مباحثی است که در این مجموعه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و با قلمی موشکاف توجیه و تفسیر شده است.

مولف که خود یکی از کانت شناسان معاصر به شمار می رود در این کتاب همه جا جانب انصاف را مرعی داشته و سعی نموده است سخن بر مذاق اصحاب رای و خرد گوید نه بر مشرب ارباب مداهنت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فلسفه نقادی کانت

  • ناشر: هما
  • کد کتاب: 101001 - 54/1
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال

برچسب ها: امانوئل کانت, کریم مجتهدی, فلسفه اروپا, فلسفه اجتماعی, کانت, کتاب فلسفه نقادی کانت