دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

فقط یک نگاه

فقط یک نگاه

نویسنده: هارلن کوبن
مترجم: بهزاد رحمتی
ناشر: کتابسرای میردشتی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 336
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

در "فقط یک نگاه" از "هارلن کوبن" یک عکس معمولی سبب می شود که دنیای یک مادر در کسری از ثانیه دگرگون شود. گریس لوسون پس از برداشتن دو فرزند خردسال خود از مدرسه ، مشغول کاوش در یک مجموعه از عکس ها می شود. او یک چیز عجیب در بسته ای که حاوی این عکس ها بوده پیدا می کند : یک تصویر مرموز از شاید بیست سال پیش ؛ تصویری از چهار غریبه که او نمی تواند آن ها را شناسایی کند. اما در میان آن ها یک چهره ی آشنا وجود دارد - چهره ی شوهرش ، که مربوط به زمانی است که هنوز با او آشنا نشده بود. شوهرش آن شب با دیدن عکس، خانه شان را ترک می کند و بدون هیچ گونه توضیحی از آنجا می رود. گریس نمی داند که او کجا می رود ، یا چرا می رود، یا اینکه آیا او هرگز به خانه باز خواهد گشت. گریس همچنین از خطرات گشتن به دنبال شوهرش ناآگاه است؛ زیرا افراد دیگری هم به گذشته ی همسرش و هم به آن عکس علاقه مند هستند ، از جمله اریک وو: قاتلی خشن و بی سر و صدا که هیچ کس نمی تواند او را از رسیدن به آنچه می خواهد باز دارد و اصلا هم مهم نیست چه کسی یا چه چیزی مانع او می شود.

دنیای گریس در"فقط یک نگاه" از "هارلن کوبن" زیر و رو شده و حالا با ذهنی پر از تردید در مورد خود و ازدواجش، گریس باید با گوشه های تاریک گذشته ی غم انگیز خودش روبرو شود، برای پی بردن به حقیقت تلاش کند ، همسرش را پیدا کند و خانواده اش را نجات دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات