كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فعلا اسم ندارد

فعلا اسم ندارد

نویسنده: احمد غلامی
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 84
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

سه روز بود که در خانه‌ی شما باز نشده بود. سه روز بود که از مادربزرگ شکرپنیری خبری نبود. کجا رفته بودی؟ حالا فقط تصاویر روزهایی را که با تو بوده‌ام مرور می‌کنم. توی خیابان بستنی خریدیم، بستنی یخی. یک گاز تو زدی، یک گاز من، تا بستنی تمام شد. گاز آخر را هیچ کدام نخوردیم. گاز آخر را انداختی توی گلدانی که پای دیوار بود. خیلی زود آب شد. توی خاک مرطوب گلدان فرو رفت.

من و تو به گل نگاه کردیم و خندیدیم. سه روز بود که در خانه‌ی شما باز نشده بود. سه روز بود که از مادربزرگ شکرپنیری خبری نبود. کجا رفته بودی؟ حالا فقط تصاویر روزهایی را که با تو بوده‌ام مرور می‌کنم: پشت دیوار قایم شده بودی، همین که رد شدم، آب ریختی روی پیراهنم. همان پیراهن آستین کوتاه راه‌راه ارزان قیمت که آن روزها همه‌ی بچه‌های خیابان لنگه‌ی آن را به تن می‌کردند. همان پیراهن بشور و بپوشی که می‌شستی و خیس خیس می‌پوشیدی که آبرویت نرود که پیراهن دیگری نداری که لختی...

احمد غلامی‌ نویسنده‌، منتقد و روزنامه‌نگار فعال‌ تاکنون‌ آثاری‌ برای‌ نوجوانان‌ و بزرگسالان‌ منتشر کرده‌ و موفق‌ به‌ کسب‌ جوایزی‌ شده‌ است‌. "فعلاً اسم‌ ندارد" مجموعه‌ی‌ 14 داستان‌ از آثار اخیر اوست‌ که‌ جنگ‌، روابط‌ عاشقانه‌، روابط‌ بین‌ زنان‌ و مردان‌ درونمایه‌ی‌ اغلب‌ آن‌هاست‌. نگاه‌ متفاوت‌ به‌ جنگ‌، توجه‌ به‌ نکات‌ ظریف‌ در روابط‌ انسان‌ها و زبانی‌ صمیمی‌ که‌ به‌ شخصیت‌هایی‌ آشنا می‌پردازد از ویژگی‌های‌ این‌ مجموعه‌ است‌.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فعلا اسم ندارد

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 105371 - 8/5
  • موجودی: در انبار
  • 70,000ریال

برچسب ها: احمد غلامی, داستان های کوتاه فارسی, داستان های فارسی, کتاب فعلا اسم ندارد