کتاب فعالیت های تربیتی اجتماعی و فوق برنامه فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب کمک آموزشی انتشارات خدمات فرهنگی کرمان

فعالیت های تربیتی اجتماعی و فوق برنامه

نویسنده: محمد سلجوقی
ناشر: خدمات فرهنگی کرمان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

رسالت آموزش و پرورش در هر کشوری تقویت نگرش انسانی به زندگی و ارتقای فلسفه آن و ایجاد توانایی در افراد جامعه برای زندگی سالم و سازنده است. یکی از ویژگی های آموزش و پرورش پیشرفته و مدرن ، توجه ویژه به فعالیت هایی است که دانش آموزان در بیرون از کلاس و مدرسه انجام می دهند.

این قبیل فعالیت ها بدون شک بیشتر از فعالیت های کلاسی در رشد دانش آموزان مؤثر هستند. بر دستگاه تعلیم و تربیت هر کشوری واجب است در راستای این مهم وارد عرصه شده و زمینه های اجرایی این فرایند را فراهم بیاورد.

توسعه و غنی سازی فعالیت های مکمل و فوق برنامه با توجه به رویکرد نسبتا متمرکز برنامه ریزی درسی و توجه کافی نداشتن به رشد مهارت های اجتماعی ، عاطفی و شناختی فراگیران و در فرآیند یاددهی ـ یادگیری ، لازم است برای تعدیل نارسایی و کاستی های برنامه درسی ، توجه به علایق و استعدادها ، پاسخ به نیازهای فردی ، غنی سازی اوقات فراغت ، پاسخ به تحولات پرشتاب دنیای امروز و تعمیق فرآیند یاددهی ـ یادگیری ، فعالیت هایی در قالب مکمل و فوق برنامه برای اجرا در مدارس در نظر گرفته شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فعالیت های تربیتی اجتماعی و فوق برنامه

  • 150,000ریال
  • 130,000ریال

برچسب ها: محمد سلجوقی, روانشناسی تربیتی, کمک آموزشی, کتاب فعالیت های تربیتی اجتماعی و فوق برنامه