كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فشار روانی بر زن

فشار روانی بر زن

نویسنده: جورجیا ویتکین
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: نقش و نگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

برخورد موثر با استرس های روزگار نوین

استرس و فشارهای روانی در زنان مدت هاست که موضوعی فراموش شده است
استرس و فشار زنگ خطری است که درخصوص سلامتی جسمی و روحی به صدا درمی آید. این عارضه عامل اولیه بسیاری از امراض فیزیکی و مشکلات احساسی است. عموما توصیه می کنند:" از فشار عصبی دوری کنید".

گفتن و شنیدن این مطلب آسان است اما اجرای آن به این سادگی هم نیست. زیرا کم اتفاق می افتد دستورالعملهایی هم با این توصیه همراه باشد. در واقع آنهایی که برای دوری از فشار عصبی تلاش سختی از خود نشان می دهند بیشتر دچار آن می شوند و این واقعیت را وخیمتر می کند.

فشار روانی جزء لاینفک زندگی روزمره است. اشکال خفیف آن بعنوان یک عامل برانگیزاننده ونیرو دهنده عمل می کند ولی اگر سطح فشار روانی بسیار بالا باشد ممکن است برای شما مشکلات جسمانی و اجتماعی ایجاد کند. گرچه ما اغلب فشار روانی را دارای منشاء خارجی می دانیم اما حوادث به خودی خود فشارزا نیستند بلکه شیوه نگرش، تعبیر،تفسیر و واکنش ما آنها را فشارزا می کند....

نویسنده این کتاب ؛ یکی از صاحبنظران مشهور در زمینه مدیریت و کنترل استرس است. وی استاد روان شناسی بالینی و مدیر برنامه استرس در مرکز پزشکی مونت سینای نیویورک می باشد.

از جمله سایر کتاب های ویت کین می توان به سندروم استرس در مردان اشاره کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فشار روانی بر زن

  • 250,000ریال
  • 225,000ریال

برچسب ها: جورجیا ویتکین, مهدی قراچه داغی, استرس, روانشناسی زنان, روانشناسی اضطراب, فشار روانی, کتاب فشار روانی بر زن