كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فروید چه می گوید ؟

فروید چه می گوید ؟

نویسنده: زیگموند فروید
مترجم: نصرالله باب الحوائجی
ناشر: معراجی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 212
اندازه کتاب: وزیری سلفون
 - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 2 

کمیاب - کیفیت ؛ درحد نو

 


مروری بر کتاب

زیگموند فروید اساساً مدعى بود که به همراه کوپرنیک و داروین، فرازآورنده سه انقلاب بزرگ به سوى مدرنیته است. کوپرنیک ذهن آدمیان را در رابطه با مرکز جهان اصلاح کرد.داروین انسان را در ارتباط با سایر جانداران ملاحظه نمود و بشر را از این پنداره که همه چیز در کنترل عقل و ذهن آدمى است، رها ساخت.فروید که با ابداع «ناخودآگاه» تحولى در روانشناسى ایجاد کرد، به دین از منظر خاصى مى نگرد. به زعم او دین نتیجه آرزوهاى محقق ناشده انسان است که آدمى را وامى دارد با ایجاد آن، آمال و امیال خود را که در طبیعت دست نایافتنى مى نماید، به تحقق رساند.بنابراین او گستاخانه مدعى شد که دین چیزى بیش از گرایش انسان به گونه اى وهم و خیالپردازى و خرافه نیست. بشر خود دین را مى سازد.

فهرست

شخصیت انسان
انحراف روانی
درس پیسک آنالیز
آموزش و پرورش
جامعه شناسی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فروید چه می گوید ؟

  • ناشر: معراجی
  • کد کتاب: 107882 - 106/6
  • موجودی: در انبار
  • 900,000ریال

برچسب ها: زیگموند فروید, نصرالله باب الحوائجی, روانکاوی, فروید, روانشناسی تحلیلی, روان پزشکی, کتاب های نایاب, کتاب فروید چه می گوید ؟