كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فروید چه می گوید ؟

فروید چه می گوید ؟

نویسنده: زیگموند فروید
مترجم: نصرالله باب الحوائجی
ناشر: معراجی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 212
اندازه کتاب: وزیری روکشدار 
سال انتشار: 1341 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت ؛ درحد نو ؛ روکش کتاب چسب خوردگی دارد

 


مروری بر کتاب

زیگموند فروید اساساً مدعى بود که به همراه کوپرنیک و داروین، فرازآورنده سه انقلاب بزرگ به سوى مدرنیته است. کوپرنیک ذهن آدمیان را در رابطه با مرکز جهان اصلاح کرد.داروین انسان را در ارتباط با سایر جانداران ملاحظه نمود و بشر را از این پنداره که همه چیز در کنترل عقل و ذهن آدمى است، رها ساخت.فروید که با ابداع «ناخودآگاه» تحولى در روانشناسى ایجاد کرد، به دین از منظر خاصى مى نگرد. به زعم او دین نتیجه آرزوهاى محقق ناشده انسان است که آدمى را وامى دارد با ایجاد آن، آمال و امیال خود را که در طبیعت دست نایافتنى مى نماید، به تحقق رساند.بنابراین او گستاخانه مدعى شد که دین چیزى بیش از گرایش انسان به گونه اى وهم و خیالپردازى و خرافه نیست. بشر خود دین را مى سازد.

فهرست

شخصیت انسان
انحراف روانی
درس پیسک آنالیز
آموزش و پرورش
جامعه شناسی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فروید چه می گوید ؟

  • ناشر: معراجی
  • کد کتاب: 107881 - 116/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: زیگموند فروید, نصرالله باب الحوائجی, روانکاوی, فروید, روانشناسی تحلیلی, روان پزشکی, کتاب های نایاب, کتاب فروید چه می گوید ؟