منو
سبد خرید

فرهنگ همراه پیشرو آریان پور ؛ فارسی - انگلیسی

فرهنگ همراه پیشرو آریان پور ؛ فارسی - انگلیسی
-30 %
فرهنگ همراه پیشرو آریان پور ؛ فارسی - انگلیسی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143662 - 12/5
  • وزن: 0.80kg
550,000 ریال
790,000 ریال

فرهنگ همراه پیشرو آریان پور ؛ فارسی - انگلیسی

نویسنده: منوچهر آریانپور کاشانی - سید مصطفی عاصی
ناشر: جهان رایانه
زبان کتاب: انگلیسی - فارسی
تعداد صفحه: 1008
اندازه کتاب: جیبی سلفون - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 18


مروری بر کتاب

در نگارش فرهنگ همراه پیشرو آریان پور (فارسی به انگلیسی) سعی شده است با شیوه ای نوین که در دنیای پیشرفته در این زمینه به وجود آمده است ، فرهنگی تدوین شود که کاستی ها و نقایص فرهنگ های گذشته را نداشته باشد و با تکیه بر تجربیات فرهنگ نویسان شاخص کشور با پشتوانه علمی و تجربه کافی ، همکاری گروه بزرگ فرهنگ نویسی ، کتاب مرجعی درخور زبان و ادبیات فارسی و قابلیت های ویژه آن در مقابل زبان انگلیسی ارائه شود.
با بهره گیری از بسامد واژه ها و میزان کاربرد آن در زبان فارسی امروز مجموعه سرواژه های این فرهنگ از پیکره انتخاب و استخراج گردید و برای غنای هرچه بیشتر و سهولت کاربرد آن توسط کاربران به آگاهی های زیر در نهایت دقت و در قالب یک فرهنگ کاملاً ساختار یافته و متکی بر لغات پرکاربرد یا جزئیاتی نظیر : تلفظ سرواژه با نشانه های آوایی ، برچسب های  دستوری سرواژه ، مثال های کاربردی و اصطلاحات ، فهرست واژه های مرتبط و در نهایت توضیحات انگلیسی آراسته گشت.
با به کارگیری مجموعه عوامل یادشده فوق ، سعی شد فرهنگی هدف دار و با منظور مشخص طراحی گردد تا بتواند جوابگوی نیاز کاربران در سطوح مختلف به تناسب سطح تحصیلات آنها باشد. ذکر مثال و کاربرد کلمه در جمله ، آن هم در قالب جملات کاربردی و اصطلاحات رایج  زبان فارسی و انگلیسی از مزایای ارزنده این فرهنگ است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات