كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فرهنگ تغذیه

فرهنگ تغذیه

نویسنده: رضا صفوی گلپایگانی
ناشر: سروا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 564
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1381 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتابی که در دست دارید می تواند تغییرات بنیادی در شیوۀ زندگی تان ایجاد کند. تغذیه سالم نقش مهمی در بهبودی و سلامتی شخص دارد. ۳۵ درصد سرطان ها و ۳۰ تا ۴۰ درصد بیماری های قلب و عروق و دیابت و عوارض چاقی به علت تغذیه و روش زندگی نامناسب است و دانستن عوامل تغذیه ای و روش زندگی می تواند از بروز آنها جلوگیری نموده و زندگی سالمی را تدارک ببیند.

این کتاب مجموعه ای است علمی و آموزشی و به زبانی ساده و برای همه قابل استفاده است. وقتی کتاب را ورق می زنید، خواص انواع مواد غذایی، میوه، سبزیجات و هر چه در مورد تغذیه و سلامتی دوست دارید بدانید در این مجموعه یافت می شود.

پیام محوری این کتاب را شاید بتوان در عبارت «پیش گیری بهتر از درمان است» خلاصه کرد. طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، تندرستی فقط نبود بیماری نیست؛ بلکه حالتی از سلامتی جسم و ذهن فرد بعلاوه ی شاد بودن و داشتن روابط سالم اجتماعی است. تعریف سازمان بهداشت جهانی از تندرستی به تعریف علم هامیوپاتی از سلامتی بسیار نزدیک است. این تعریف عنوان می کند که فردی سالم است که در سه جزء، یعنی بدن، ذهن و احساسات سالم باشد.

فهرست

آشنایی با مواد غذایی
راهنمای انتخاب و تهیه اغذیه
هیدرات‌های کربن
پروتئین‌ها
اسیدهای آمینه
چربی‌ها
مهندس ژنتیک
مواد فتوشیمیک
و ویتامین ها

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرهنگ تغذیه

  • ناشر: سروا
  • کد کتاب: 113953 - 79/5
  • موجودی: در انبار
  • 650,000ریال
  • 450,000ریال

برچسب ها: رضا صفوی گلپایگانی, پزشکی, پزشکی سنتی, گیاهان دارویی, گیاهخواری, سلامتی, تغذیه, بهداشت, کتاب فرهنگ تغذیه