كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فرهنگ اصطلاحات هنری و اعلام هنرمندان؛ دو سویه

فرهنگ اصطلاحات هنری و اعلام هنرمندان؛ دو سویه

نویسنده: رویین پاکباز - توکا ملکی
ناشر: فرهنگ معاصر
زبان کتاب: فارسی - انگلیسی
تعداد صفحه: 758
اندازه کتاب: پالتویی سلفون - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

 

این فرهنگ در دو بخش جداگانه‌، و هر بخش به روش دوسویه (A-Z و آ - ی) تدوین شده است.بخش نخست به واژه‌ها و اصطلاحات هنرهای بصری و معانی آن‌ها اختصاص دارد: مجموعاً شامل بیش از 10هزار مدخل انگلیسی، غیرانگلیسی و فارسی مربوط به نقّاشی، مجسمه‌سازی، عکاسی، رسانه‌های جدید، طرّاحی گرافیک، طراحی صنعتی و هنرهای تزیینی.

بخش دوّم اسم و مشخصات هنرمندان جهان از روزگار باستان تا امروز و هنرمندان قدیم و جدید ایرانی را در بر می‌گیرد: مجموعاً حدود 7هزار مدخل بخش نخست به واژه ها، اصطلاحات هنرهای بصری و معانی آنها اختصاص دارد.بخش دوم، اسم و مشخصات هنرمندان قدیم و جدید را در برمیگیرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرهنگ اصطلاحات هنری و اعلام هنرمندان؛ دو سویه

  • 0ریال

برچسب ها: رویین پاکباز, توکا ملکی, فرهنگ لغت, لغتنامه, تاریخ هنر, نقاشی, مجسمه سازی, دیکشنری, هنرمندان, کتاب فرهنگ اصطلاحات هنری و اعلام هنرمندان؛ دو سویه