کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
فرهنگ اصطلاحات ادبی

فرهنگ اصطلاحات ادبی

نویسنده: سیما داد
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 594
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ:  1

کیفیت : نو  ؛ اول کتاب نوشته دارد

 

مروری بر کتاب

واژه نامه مفاهیم و اصطلاحات ادبی فارسی و اروپائی - تطبیقی و توضیحی

فرهنگ اصطلاحات ادبی دائره المعارف کوچکی است از واژگان ادبی معاصر شامل مفاهیم نقد ادبی، مکاتب و جریانهای عمده در ادبیات جهانی و صناعات ادبی که به شیوه تطبیقی و توضیحی ارائه شده است. 
کوشش مولف بر آن بوده است که با تحقیق و جستجو در منابع معتبر فارسی و انگلیسی و از راه مطابقت تعاریف با یکدیگر، به جای ابداع واژه های نو حتی الامکان از واژگان موجود و جا افتاده در نوشته های ادیبان معاصر بهره گیرد و آنها را با برابر های اروپایی هر کدام تطبیق دهد. 

از ویژگیهای دیگر کتاب آنکه هر واژگان طی مقاله ای به تفصیل و تفکیک در زبانهای فارسی و انگلیسی تشریح و تبیین شده است. و با بهره گیری از نمونه های لازم نیاز مراجعه کننده را به تعریف یا توضیح جامع تری برآورده می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرهنگ اصطلاحات ادبی

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 107822 - 110/8
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال
  • 440,000ریال

برچسب ها: سیما داد, تاریخ زبان فارسی, تاریخ ادبیات فارسی, مقالات ادبی, واژه نامه, لغتنامه, زبان فارسی, کتاب فرهنگ اصطلاحات ادبی