دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

فرزند سرنوشت ؛ زندگی شگفت انگیز کورش

فرزند سرنوشت ؛ زندگی شگفت انگیز کورش
درحال حاضر موجود نمی باشد

فرزند سرنوشت

نویسنده: شاپور آرین نژاد
ناشر: هیرمند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 517
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

زندگی شگفت انگیز کورش ؛ از طلوع تا همیشه تاریخ

کتابی که در دست دارید اطلاعات جامعی از دوران کودکی، جوانی و به قدرت رسیدن کوروش تا پایان زندگی وی را در بر می گیرد.
مقارن 600 سال قبل از میلاد مسیح. نیسان به نیمه رسیده. بهار روح پرور با همه زیبایی های دل انگیز خود جلوه خاصی به طبیعت بخشیده. همه جا سبز، همه جا گل، همه جا مظاهر قدرت و عظمت صانع کهکشان و افلاک زمین و زمان به چشم می خورد.

داستان کودکی کورش، بزرگ‌مرد تاریخ ایران‌زمین برپایه‌ی نوشته‌های هرودوت تاریخ‌نگار یونانی است. زشتی‌ها و زیبایی‌های زندگی بشر را در زمانی کوتاه، به شکلی استادانه به تصویر کشیده است. داستان پیمان‌های استوار بین هارپاک، مردوک، کورش، تاسس، مگابرن و... داستان عشق مادر و فرزند، داستان‌های عاشقانه‌ی دختران و پسران جوان، داستان دو کاهن یکی مردک نیک‌منش و دیگری کاچ دژ کردار، در محراب ژونن، داستان بازی‌های کودکان، سنگدلی‌های پادشاه با زندانیان، دستگیری‌های شبانه و شکنجه‌های زندانیان و کشتارهای ترسناک دیکتاتور زمان آستیاگس پادشاه ماد... همه را به نمایش می‌گذارد.

بیشتر ماجراها در زمان کوتاه و جاهای گوناگون رخ می‌دهد، نویسنده از این سود جسته و درست در جایی که یک داستان به اوج می‌رسد، خواننده را به ماجرای دیگر می‌برد، که پیش از این در نیمه وانهاده بود.» 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات