كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فردایی دیگر

فردایی دیگر

نویسنده: مرتضی آوینی
ناشر: واحه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 214
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

درباره فلسفه و شعر

از میان کشورهایی این سوی کره زمین، ژاپن تنها کشوری است که توانسته در تقدیر تاریخی دنیای جدید شریک شود و به توسعه تکنولوژی که تنها نشانه این امر است دست یابد و حتی در رقابت با آمریکا تا آنجا پیش رود که بتواند خود را همچون طلایه‌دار تاریخ فردا ببیند و مظهر تمدن شرق که تاریخ فردا تاریخ تمدن شرق است

فردایی دیگر مجموعه چند مقاله است که نویسنده پیش از سفر آسمانی‌اش از میان آثار قلمی خود برگزیده بود.این مقالات از آن حیث که نویسنده، خود، گلچین‌شان کرده حایز اهمیت‌اند. از لحاظ موضوعی نیز گرچه مقالات به ظاهر پراکنده می‌نمایند اما می‌توان آنها را در دو بخش دسته‌بندی کرد.

بخش نخست، مجموعه سه مقاله است که به فهم و تفسیر عالم غربی در وجوه گوناگون آن پرداخته و بخش دوم، از چهار مقاله با موضوع شعر تشکیل شده است و در آن، عالم اشراقی و دینی که در این عرصه از ادبیات جلوه‌گر است، تبیین گردیده است و بخصوص بخش عمده آن به تأویل و تفسیر اشعار عرفانی امام خمینی (ره) تعلق دارد.

 

فهرست

راز سرزمین آفتاب
فردایی دیگر
درباره ۱۹۸۴ و دنیای متهور نو
آخرین دوران رنج
یادداشتی بر کتاب عبور از خط

راز و رمز
غزال غزل
یاد بهشت و نوحه انسان در فراق
ختم ساغر

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فردایی دیگر

  • ناشر: واحه
  • کد کتاب: 110160 - 60/4
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: مرتضی آوینی, مقالات ادبی, مقالات فلسفی, نقد ادبی, فلسفه اجتماعی, کتاب فردایی دیگر