دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

فرانسه در سفر

فرانسه در سفر

نویسنده: حسن اشرف الکتابی - مینا اشرف الکتابی
مترجم: مریم اشرف الکتابی
ناشر: استاندارد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 221
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب 

بدون سی دی

مکالمات و اصطلاحات روزمره فرانسه

موضوع کتاب زبان فرانسوی و مکالمه و اصطلاحات رایج در آن می باشد که در این کتاب به آموزش مکالمات و جملات و اصطلاحات رایج در مکان های مختلف و مورد نیاز مسافران پرداخته است. کتاب حاضر از مجموعه کتاب های آموزش زبان می باشد که تا کنون به چاپ سی و یکم خودش رسیده و انتشارات استاندارد ویراست دوم این اثر را منتشر کرده است.

در دنیای امروز همه سال افراد زیادی به دلایل مختلف به کشورهای فرانسوی زبان سفر می کنند،اما همه ی این افراد با معضل صحبت کردن و یادگیری زبان فرانسوی روبرو هستند و اغلب آنها زمان کافی برای شرکت در کلاس های آموزش زبان را نیز ندارند.

به همین دلیل کتاب های خود آموززبان آسان ترین و بهترین و مؤثر ترین روش برای یادگیری این زبان است تا بتوانید به محض سفر به این کشور به راحتی در موقعیت های مختلف صحبت کنید و نیازهای محاوره ای را بر طرف نمایند.کتاب حاضر بیش از ۲۸۰۰ واژه ی مفرد و مرکب را شامل می شود که در قالب ۱۴۰۰ جمله گفتاری به شکلی ساده و روان، مسائل و مطالب متعددی را که ممکن است در سفر با آنها روبرو شوید ارائه می کند

در زبان فرانسه نیز مانند زبان فارسی ۴ نوع جمله داریم: خبری، پرسشی، امری و تعجبی که همه شما عزیزان با آنها آشنایی دارید. در این درس انواع جملات پرسشی را معرفی کرده و چند نوع آن را خدمت هموطنان عزیز آموزش خواهیم داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات