کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ، از دهم فروردین ماه تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
فرانتس کافکا ؛ انسان زمان خود و زمان ما

فرانتس کافکا ؛ انسان زمان خود و زمان ما

نویسنده: رادک مالی
مترجم: رضا میرچی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

در اینجا کافکا را از دریچه زندگی واقعی‌اش مشاهده می‌کنیم؛ مرد جوانی که مشتاقانه از زندگی بهره می‌جوید: به سفر می‌رود، شنا و قایقرانی می‌کند، چند بار عاشق می‌شود و... البته همه را به شیوه خودش!

اما ویژگی دیگر کتاب، طنز پنهان در قطعات کوتاه آن است که تصویرگری هنرمند (رناتا فوچیکوا) آن را به تصویر کشیده است. در این کتاب، بیشتر تصاویر سخن می‌گویند. تا آن‌جا که گویا دو بار باید کتاب را خواند: یک ‌بار نوشته‌ها را، یک بار تصاویر را.

این طرح‌ها و نوشته‌های کوتاه به گونه‌ای مهم‌ترین آثار کافکا را نیز در خود جای داده‌اند. چکیده‌هایی از «مسخ»، «حکم» (محاکمه)، «قصر» و ... که البته به تلخی خود این آثار نیستند.

جالب است که بدانید یکی از جوایزی که تصویرگر کتاب، رناتا فوچیکوا، گرفته است، جایزه اول دوسالانه تصویرگری تهران (۱۳۷۵) است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرانتس کافکا ؛ انسان زمان خود و زمان ما

  • ناشر: جهان کتاب
  • کد کتاب: 106072 - 60/1
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 220,000ریال

برچسب ها: رادک مالی, رضا میرچی, مقالات ادبی, فرانتس کافکا, نویسندگان آلمانی, داستان های آلمانی, کتاب فرانتس کافکا ؛ انسان زمان خود و زمان ما