كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
فراماسونها سلاطین بی تاج و تخت

فراماسون ها سلاطین بی تاج و تخت

نویسنده: گروه نویسندگان
ناشر: کانون مبارزه با فراماسونری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ جلد کتاب و چند صفحه کتاب رد آبخوردگی دارد ولی به مطالب و اسناد کتاب آسیبی نرسیده

 

مروری بر کتاب

مصور - اسناد

شاید جهان پیچیدگی ها و بحران هایی را که امروز تجربه می کند در هیچ دوره ای از تاریخ خود با آن مواجه نبوده است. بحران های مالی، نابرابری های اجتماعی و اقتصادی، جنگ های نابرابر، اختلافات قومی و مذهبی و ... که هر کدام بخشی از جهان را گرفتار کرده است. و این مسائل به موضوعی روزمره برای مردم تبدیل شده که با وجود ارائه راهکارهای متفاوتی برای برون رفت از مشکلات، مشکلات فوق همچنان به قوت خود باقی است و راه حل ها به بن بست می خورد.

مرور حوادث و بحران هایی که طی چند سال اخیر در مناطق مختلف جهان رخ داده نشان می دهد که نمی توان آنها را تنها به دلیل قدرت طلبی صاحبان سلطه دانست، بلکه باید به دنبال دست های پشت پرده ای نیز بود که در پسِ چهره غرب، ظهور آسیب های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، فرصت مغتنمی برای ثروت اندوزی و بقای آنها به شمار می رود و از این رو رهبران غربی را سپر بلای خود قرار داده اند و خودشان سود و محصول این آشفتگی ها و بحران ها را درو می کنند.

طی یک دهه اخیر، در خاورمیانه جنگ و در غرب بحران های مالی، بیش از هر موضوع دیگری مطرح بوده و واکنش های متفاوتی را در پی داشته است. گروهی، قدرت طلبی و جنگ افروزی کشورهای غربی به رهبری آمریکا را عامل ناامنی در جهان و بروز مشکلات اقتصادی در غرب می دانند و گروهی دیگر عقیده دارند که عده معدودی در جهان هستند که با ایجاد جنگ و آشفتگی اقتصادی به تولید ثروت می پردازند.

از همین رو باید تمام آنچه را که جهان امروز با آن مواجه است، متوجه آنها دانست. افرادی که خود را اربابان قدرت و ثروت می نامند و آشفتگی و هرج و مرج را تنها راه دست یابی به نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی می دانند. تشکیلات مخفی تحت امر فراماسون ها که امروزه با استتار ماهیت واقعی خود، در پشت پرده سازمان های سیاسی و اقتصادی بین المللی و یا اروپایی فعالیت می کنند، در جلسات سالانه خود که با حضور قدرتمندترین افراد در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، بانکداری، نظامی و نیز غول‌های رسانه‌ای برگزار می شود، هدایت تحولات جهانی را به دست گرفته اند.

اقلیتی که عروسک گردانی رهبران کشورهای غربی را در جهت سیاست های توطئه آمیز خود به عهده گرفته اند و اطمینان دارند با آنکه اتاق های فکر آنها صحنه های نابرابر جهان امروز را رقم می زند، اما در نهایت بد نامی و مجازات از آن رهبران غرب، و ثروت و سود سرشار ناشی از بحران و آشوب، متعلق به آنهاست. افرادی که برای بقای خود انجمن های سری را شکل داده اند و همچنان تلاش دارند تا مخفی بمانند و کنترل اوضاع جهان را از پشت درهای بسته جلسات خود به دست گیرند.

در واقع، این افراد که اغلب آنها یهودی هستند، انجمن های مخفی را که در رأس آنها فراماسونری قرار دارد، به عنوان ابزار کار خود برگزیده اند تا از این طریق بتوانند نظام جهانی مورد نظر خود را شکل داده و به هدف اصلی خود که برپایی« نظم نوین جهانی » و سیطره بر جهان است، نائل آیند. در حقیقت، آنها با برپایی جوامع مخفی، تشکیلات موثری را برای به خدمت گرفتن هوی پرستان و بردگان پول و قدرت در جوامع طراحی کرده اند تا بتوانند به وسیله آن افزایش نفوذ و آرمان نهایی صهیونیزم را در جهان تحقق بخشند.

تشکیلات فراماسونری از گذشته تا امروز

فراماسونری را باید مبدأ و پایگاه اصلی جوامع مخفی ای دانست که ماهیت فرهنگی، سیاسی و یا اقتصادی دارند. « اولین مجمع ماسونی جهان که اسناد و مدارک تاریخی مؤید وجود آن است، تجمعی است که در 24 ژوئن سال 1717 در لندن برگزار شد، موجودیت سازمانی به نام گراند لژ انگلستان را اعلام کرد و فردی به نام آنتونی سایر را به عنوان استاد اعظم این نهاد نوپا برگزید».

« فراماسونری در واقع نهادی است که از درون و پیرامون دربار هانوور بریتانیا سر برکشید و نخستین گردانندگان و فعالان آن هواداران و کارگزاران هانوورها بودند » . « از دهه 1730 به بعد نیز وابستگان سلطنت هانوور و الیگارشی بریتانیا و متحدین آنها، شاخه های فراماسونری را در قاره اروپا گستردند و آن را به عنوان ابزاری برای نفوذ در سایر کشورهای اروپایی به کار گرفتند. همزمان و پا به پای توسعه طلبی ماوراء بحار، فراماسونری در سایر بخش های جهان نیز گسترده شد و در سده نوزدهم به نهادی مرموز، مقتدر، پرشاخه و جهان شمول بدل گردید».

سازمان فراماسونری که در حقیقت یکی از شاخه های مخفی و سری فعالیت های یهودی گری به حساب می آید. و از ایدئولوژی صهیونیزم بین الملل پیروی می کند، در طول قرن بیستم نیز گستره نفوذ خود را در سایر کشورها افزایش داد و نقش بسیار موثری در تحولات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جهان ایفا کرد. فراماسون ها شعار آزادی، برادری و برابری را ابزار مناسبی برای پیشبرد اهداف خود قرار داده و تشکیلات خود را سازمان برادری می نامند. که در واقع با مخفی نگه داشتن فعالیت های جهان شمولی خود در پشت پرده این شعار، با به راه انداختن جنگ ها و برپایی انقلاب هایی چون« انقلاب فرانسه( 1789) که از خونبارترین انقلاب های جهان است، انقلاب روسیه (1917)، انقلاب صنعتی انگلستان که باعث شد یهودیان نبض اقتصاد انگلستان را به دست گیرند و سیاست های استعمارگری خود را بر کشورهای ضعیف و در عین حال غنی از نظر منابع ثروتی تحمیل کنند، جنگ های استقلال آمریکا و ....»گسستگی و هرج و مرج و ناامنی را برای کشورهای اروپایی و به تبع آن مناطق مختلف جهان به ارمغان آوردند؛ به طوری که این کشورها طی دوره های مختلف حیات خود، اگرچه در مسیر رشد صنعتی و پیشرفت های علمی قرار گرفته بودند، اما همزمان بحران های اقتصادی و یا انحطاط فرهنگی و مذهبی را نیز تجربه می-کردند.

چراکه از یک سو، مراکز مهم اقتصادی از جمله بانک ها، شرکت های بزرگ و سایر منابع ثروت و سرمایه کشورهای اروپایی که از طریق تهاجم استعماری آنها به کشورهای آسیایی و آفریقایی به دست آمده بود، در اختیار فراماسون های یهودی بود و از سوی دیگر، با ابداع مکتب اومانیسم و برتر دانستن قدرت انرژی و ذهن به تضعیف دین و فرهنگ جوامع اروپایی پرداختند.

در حقیقت محافل فراماسونری و تشکیلات وابسته به آن، اتاق های فکر مناسبی بود تا آنها بتوانند صحنه ایجاد حوادث و بحران های بین المللی را در جهت اهداف خود، یعنی « به سلطه کشیدن دولت ها» و « نابودی دین و اخلاق در جوامع» کارگردانی کنند و به عنوان بازوان و حامیان قدرتمند صهیونیزم برای تشکیل حکومت واحد جهانی به ایفای نقش بپردازند.

روچیلدها که از اواخر قرن هجدهم تا به امروز سلاطین بی تاج و تخت اروپای غربی و آمریکای شمالی نام گرفته اند ،به عنوان بنیانگذاران نظام بانکی شناخته می شوند. که به منظور تسلط بر ثروت و پول اروپاییان، با برقراری پیوندهای خانوادگی با دیگر خاندان های ثروتمند یهودی، از جمله واربرگ ها، کوهن لوب ها، گلدمن ساچزها و شیف ها، یک خانواده بزرگ بانکی را شکل دادند و تمام ثروت اروپا را در اختیار خود گرفتند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فراماسونها سلاطین بی تاج و تخت

  • کد کتاب: 116386 - 112/5
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال

برچسب ها: روچیلدها, فراماسونری, فراموشخانه, فراماسونری جهانی, تاریخ فراماسونری, سیاست جهانی, کتاب فراماسونها سلاطین بی تاج و تخت