کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
فرار فروهر

فرار فروهر

نویسنده: اسماعیل فصیح
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 558
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1385 ~ 1371 - دوره چاپ: 7 ~ 1

کیفیت : در حد نو
 

مروری بر کتاب

آخرین باری که خودم او را در «آسایشگاه روان درمانی شفا» در خیابان شهید عباس پور (توانیر)، خیابان نظامی گنجوی، در اتاق خصوصی اش عیادت می کنم یادم هست. رویش را فقط یک بار از دیوار برمی گرداند، نگاهم می کند. فکر نمی کنم مرا بجا می آورد.

سرش را دوباره رو به دیوار می کند. در جواب سلام و احوالپرسیهای من هم فقط دو یا سه بار می گوید «خواهش می کنم، برو تنهام بذار...» فقط وقتی بلند می شوم و خداحافظی می کنم است که ورق برمی گردد. یا کله اش برمی گردد.

بلند می شوم و می نشیند و ناگهان با یک رشه از همان با خود حرف زدنهای گهگاهی آکادمیک کذایی اش، آکنده از لغز و ایهام، می گوید:«آقای آریان، میدونستید انقلابهای بزرگ جهان در تمام تاریخ بوسیله اجنبی ها و کسانی که این انقلابها را نفهمیده اند و ریشه ها و اهداف آن را درک نکرده اند، تحریف و خراب شده است؟»
می ایستم نگاهی می کنم و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فرار فروهر

  • ناشر: البرز
  • کد کتاب: 112618- 106/8
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 340,000ریال

برچسب ها: اسماعیل فصیح, داستان های فارسی, کتاب فرار فروهر