منو
سبد خرید

فرار

فرار

نویسنده: نینا باودن
مترجم : پروین ابوالضیاء
ناشر: کتابهای طلائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 250
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب 

مصور

بن، پسرک انگلیسی مادرش را از دست داده است و با عمه و برادر و خواهرش زندگی می کند. او به لندن نزد پدرش می رود تا با همسر جدید پدر آشنا شود. روزی برای برداشتن توپش به باغ همسایه می رود و با پسرکی افریقایی به نام توماس آشنا می شود. پدر توماس، نخست وزیر کشور افریقایی تیگا بوده است که پس از کودتایی در کشورش، به انگلستان گریخته و در جایی پنهان شده است.

عمو و دایی توماس از پسرک سخت مراقبت می کنند تا دشمنان پدرش او را به گروگان نگیرند. بن و توماس با هم دوست می شوند. و توماس بن را با لیل که دخترکی فقیر و تنگدستی است و مادرش در بیمارستان به سر می برد، آشنا می کند. بن به طور تصادفی پی می برد که دایی توماس به پدر او خیانت کرده است و می خواهد توماس را به دشمنان بسپارد و خود در حکومت تیگا شریک شود. بن ، توماس و لیل از لندن می گریزند و به شهر محل زندگی بن می روند.

اما دایی توماس رد آنها را می گیرد و پیدایشان می کند. در اداره ی پلیس با کمک پدر و عمه ی بن و پدر توماس همه چیز روشن می شود. دایی توماس از انگلستان خارج می شود. مادر لیل که از بیمارستان مرخص شده است، در خانه ی عمه ی بن دوره ی نقاهت خود را می گذراند، توماس و پدرش هم به کشورشان که دوباره آرام شده است، بر می گردند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات