كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
فانوس خیال

فانوس خیال

نویسنده: اینگمار برگمان
مترجم: مهوش تابش - مسعود فراستی
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 188
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 3


مروری بر کتاب

فانوس خيال، زندگي‌نامه يك انسان عادي است به قلم خودش، كه در كودكي شيطنت، در نوجواني طغيان، در جواني خطاهاي بسيار، در ميان‌سالي احساس گناه و در سالخوردگي آرزوي جبران گذشته‌ها را دارد.او مردي است كه در هفتاد سالگي، از خودش، خانواده‌اش، تجربه‌هايش، احساساتش و ضعف‌هايش، صريح و بي‌پرده و گاه گزنده و نقادانه سخن مي‌گويد، بي‌آنكه ادعاي حل مسائل هستي را داشته باشد. حتي ادعاي حل مسئله يك انسان معمولي ديگر را هم ندارد.

هر چند كه چراهاي بي‌پاسخ بسيار براي خودش دارد، چراهايي در باب زندگي، مرگ، عشق و ...این مرد سوئدی پرکار و خلاق که اکنون بیش از هفتاد سال زندگی و ده‌ها فیلم و نمایشنامه پشت سر دارد، اینگمار برگمان کارگردان بزرگ و پرآوازه سینمای جهان و تئاتر سوئد است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

فانوس خیال

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 101826 - 6/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: اینگمار برگمان, مهوش تابش, مسعود فراستی, سینما, تاریخ سینما, کارگردانان, کارگردانی, فیلم و سینما, کتاب فانوس خیال