دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

غلبه بر شیطان

غلبه بر شیطان

نویسنده: ناپلئون هیل
مترجم: پوپک گل بالا
ناشر: کتاب پارسه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

اثری نویافته از نویسنده «بیندیشید و ثروتمند شوید» پرفروش ترین کتاب موفقیت در تمام ادوار

کمی پس از چاپ و فروش بی سابقۀ کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»، ناپلئون هیل پرده از این موضوع برداشت که رمز شیطان را گشوده و او را به فاش کردن اسرارش واداشته است. دست نوشته های حاصل از آن مباحثه -غلبه بر شیطان- بسیار بحث برانگیز شد و به همین دلیل این دست نوشته ها تا بیش از هفتاد سال مخفی ماند.

اکنون شارون لچتر، این کتاب مهم را به همراه حاشیه نویسی ها و ویرایش هایی که انجام داده، در اختیار مخاطبان امروز قرار داده است. هیل به کمک توانایی افسانه ای خود در کشف ریشۀ استعداد بشری و برای شناسایی بزرگ ترین موانع دستیابیِ انسان به اهداف شخصی اش، به عمق این موانع (ترس، تعلل، خشم و حسادت) رفته است.

هیل در این کتاب، هفت اصلِ نیکی را برای ما آشکار می کند که به ما فرصت می دهند بر آن موانع غلبه کنیم.وی با استفاده از توانایی افسانه ای خود برای رسیدن به ریشه های بالقوه انسانی ، در اعماق این مسئله کشف می کند که چگونه ترس ، تعلل ، عصبانیت و حسادت مانع تحقق اهداف شخصی ما می شود.می شد ، توسط هیل در سال 1938 و پس از انتشار کتاب پرفروش کلاسیک وی ، فکر کن و ثروتمند شو ، نگاشته شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات